ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 192 از 203 نخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,920 از 2027
    2017/01/21
    62
    15

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

دوستان یه سوال

تهویه اضطراری فقط موقع بالا بودن دما فعال میشه؟
    الان نیم ساعته که دستگاه روشنه دما زیر 35 و رطوبت 83 درصد ولی تهویه اضطراری عمل نکرده.
    2017/12/02
    6
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط امير اقا

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

شما کد هگز رو پروگرام کردید یا برنامه رو خودتون کامپایل کردید و دوباره پروگرام کردید؟ باید کد هگز موجود داخل پوشه ی برانامه رو پروگرام کنید
    کد هگز را پروگرام کردم. کامپایل نشده. بازم امتحان می کنم برای اطمینان

امتحان کردم اتفاقی نیافتاد. همون حالت هستش. فایل هگز را دوباره اکسترکت کردم و پروگرام شد ولی تغییری نکرد.
    lcd را عوض میکنم ببینم چه اتفاقی می افته
    ویرایش توسط mostafa13677 : 2019/05/29 در ساعت 00:06
    2013/04/09
    1,178
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa13677

سلام
    نه به هیچ چیز وصل نشده. ابتدای روشن شدن حدود 1 دقیقه درست کار می کنه. اما بعد از اون به هم میریزه. برد و خودم زدم با اتو با الکل و تینر هم شستمش. اما باز هم همونه. به lcd شک دارم. ممکن هست lcd فیک باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa13677

سلام
    نه به هیچ چیز وصل نشده. ابتدای روشن شدن حدود 1 دقیقه درست کار می کنه. اما بعد از اون به هم میریزه. برد و خودم زدم با اتو با الکل و تینر هم شستمش. اما باز هم همونه. به lcd شک دارم. ممکن هست lcd فیک باشه؟
    سلام
    اگر ال سی دی رو عوض کردین بازم درست نشد
    برای رفع ایراد برد از تلگرام پیگیر باشید
    @Mo0oo0ohammad

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط zebelxan

دوستان یه سوال

تهویه اضطراری فقط موقع بالا بودن دما فعال میشه؟
    الان نیم ساعته که دستگاه روشنه دما زیر 35 و رطوبت 83 درصد ولی تهویه اضطراری عمل نکرده.
    تا زمانی که دما حدودا 2 درجه کمتر از محدوده باشه فن اضطراری برای رطوبت عمل نمی کنه تا باعث افت دما نشه و دما بتونه سریع به محدوده برسه
    و الا فن اضطراری برای رطوبت هم عمل می کنه...
    برد جوجه کشی:Hidden Content

Hidden Content
    Hidden Content Hidden Content توجه:
    این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
    برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@
    2013/04/09
    1,178
    263

ظاهرا که خازن و مقاومت قبل رله ها ایجاد مشکل کرده
    این خازن و مقاومت رو بردارید یا مقدار مقاومت رو بالا در نظر بگیرید بهترش همونه که بردارید
    یه مشکلاتی هم تو برنامه هست و هم تو پی سی بی
    که ورژن 1.6.2 رو از دسترس خارج کردم تا ویرایشش کنم...

Hidden Content

2017/01/21
    62
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ry.mohammad

ظاهرا که خازن و مقاومت قبل رله ها ایجاد مشکل کرده
    این خازن و مقاومت رو بردارید یا مقدار مقاومت رو بالا در نظر بگیرید بهترش همونه که بردارید
    یه مشکلاتی هم تو برنامه هست و هم تو پی سی بی
    که ورژن 1.6.2 رو از دسترس خارج کردم تا ویرایشش کنم...
    سلام آقا محمد خسته نباشی،
    یه سوال کوچولو: من میخام از میکروسویچ بجای اینفرارد استفاده کنم. میکروسویچ رو چطوری ببندم؟ یکی به سیم گیرنده و یکی به سیم فرستنده مادون؟

من هم ورژن 1.5.3 رو ساختم و هم 1.6.2 رو و حالا که قصد تغییرات داری بزار منم ایراداتی که دیدم رو بگم هرچند ایرادات کوچکی هستند (شایدم از مونتاژ خودم باشه):
    1- با ورژن 1.5.3 یک دوره رو استارت زدم بسیار عالی کار کرد ولی دقیقا زمانیکه به هچ رسید و دستگاه رفت رو مد هچ، هر 30 تا 65 دقیقه فقط یه دونه بوق میزد و یک لحظه عبارت Err sensor read میومد رو صفحه و میرفت و بعد عدد رطوبت بالا پایین میشد و دوباره برمیگشت به نرمال. بعضا هم رله یه سره عمل می کرد یعنی پدر رله رطوبت و بخارساز دراومد که دوباره دستگاه رو برگردوندم به ستر - یعنی دما و رطوبت هچر رو در مد ستر تنظیم کردم - دیگه خطا نداد. فقط وقتی میرفت رو هچ خدا میداد.

2- ورژن 1.6.2 رو تازه ساختم هنوز تخم نزاشتم توش ولی صفحه LCD بعضا قاطی میکنه

سپاس.
    ویرایش توسط zebelxan : 2019/05/30 در ساعت 17:56
    2013/04/09
    1,178
    263

سلام آقا محمد خسته نباشی،
    یه سوال کوچولو: من میخام از میکروسویچ بجای اینفرارد استفاده کنم. میکروسویچ رو چطوری ببندم؟ یکی به سیم گیرنده و یکی به سیم فرستنده مادون؟

من هم ورژن 1.5.3 رو ساختم و هم 1.6.2 رو و حالا که قصد تغییرات داری بزار منم ایراداتی که دیدم رو بگم هرچند ایرادات کوچکی هستند (شایدم از مونتاژ خودم باشه):
    1- با ورژن 1.5.3 یک دوره رو استارت زدم بسیار عالی کار کرد ولی دقیقا زمانیکه به هچ رسید و دستگاه رفت رو مد هچ، هر 30 تا 65 دقیقه فقط یه دونه بوق میزد و یک لحظه عبارت Err sensor read میومد رو صفحه و میرفت و بعد عدد رطوبت بالا پایین میشد و دوباره برمیگشت به نرمال. بعضا هم رله یه سره عمل می کرد یعنی پدر رله رطوبت و بخارساز دراومد که دوباره دستگاه رو برگردوندم به ستر - یعنی دما و رطوبت هچر رو در مد ستر تنظیم کردم - دیگه خطا نداد. فقط وقتی میرفت رو هچ خدا میداد.

2- ورژن 1.6.2 رو تازه ساختم هنوز تخم نزاشتم توش ولی صفحه LCD بعضا قاطی میکنه

سپاس.
    سلام
    بله نکته هایی که گفتین حتما بررسی میشن
    در ضمن برای قاطی کردن ال سی دی یه اشتباهی رخ داده
    خازنای کنار ترانزیستور ها رو بردارید همه رو (خازن 10 نانو فاراد 100 ولت) این باعث اتصال کوتاه شدن برای یه لحظه کوتاه میشه که باعث قاط زدن میکرو و ال سی دی میشه

در مورد error sensor read شما کلهم سیم ارتباطی درایور و ماژول رو عوض کنید و همینطور برد درایور رو چک کنید پد ها قطعی نداشته باشند
    در صورت امکان میکرو مگا 32 رو عوض کنید و تست کنید
    این مشکل رو تنها شما دارید و گزارش نشده
    پس این چیزایی رو که گفتم لطف کنید انجام بدید بعدش اگر مشکل همچنان پا برجا بود من اقدام به ویرایشش برنامه می کنم

Hidden Content

2018/02/12
    رشت ، سنگر
    48
    9

سلام
    خازنای کنار ترانزیستور ها رو بردارید همه رو (خازن 10 نانو فاراد 100 ولت) این باعث اتصال کوتاه شدن برای یه لحظه کوتاه میشه که باعث قاط زدن میکرو و ال سی دی میشه

در مورد error sensor read شما کلهم سیم ارتباطی درایور و ماژول رو عوض کنید و همینطور برد درایور رو چک کنید پد ها قطعی نداشته باشند
    پس این چیزایی رو که گفتم لطف کنید انجام بدید بعدش اگر مشکل همچنان پا برجا بود من اقدام به ویرایشش برنامه می کنم
    سلام دوست خوبم محمد عزیز
    فکر نکنم فقط مشگل قاط زدن ال سی دی از خازنو مقاومت های توی برد باشه چون من این ورژن برنامه رو روی برد های سریع قبل پروگرام کردم که توشون خبری از خازن و اون مقاومت های قبل رله هست اونجا هم هرچند روز یکی دو بار قاطی میکرد ال سی دی
    ویرایش توسط HAMED142 : 2019/05/30 در ساعت 18:45
    2017/01/21
    62
    15

سلام

حتمن این مواردی که گفتین رو دوباره چک می کنم. هرچند با اینکه تخم داخل دستگاه بود ولی همون موقع من کنترلر رو باز کردم و این موارد رو چک کردم ولی مشکل هنوز بود. فقط با تغییر تنظیمات مشکل حل شد. ولی دوباره مگا۳۲ رو عوض میکنم و چک میکنم.

لطفا درمورد بستن میکروسویچ هم راهنمایی کنید. به سیمهای فرستنده و گیرنده اینفرارد ببندم؟ چون اینطور بستم ولی یکی که به سیم فرستنده بسته بودم عمل نکرد.

سپاس
    2013/04/09
    1,178
    263

حتمن این مواردی که گفتین رو دوباره چک می کنم. هرچند با اینکه تخم داخل دستگاه بود ولی همون موقع من کنترلر رو باز کردم و این موارد رو چک کردم ولی مشکل هنوز بود. فقط با تغییر تنظیمات مشکل حل شد. ولی دوباره مگا۳۲ رو عوض میکنم و چک میکنم.

لطفا درمورد بستن میکروسویچ هم راهنمایی کنید. به سیمهای فرستنده و گیرنده اینفرارد ببندم؟ چون اینطور بستم ولی یکی که به سیم فرستنده بسته بودم عمل نکرد.

سپاس
    میکرو سوئیچ تنها به گیرنده وصل میشه و یه میکرو سوئیچ دیگه با امیکروسوئیچ اولی موازی میشه و میشن دوتا میکروسوئیچ و این میکروسوئیچا در زوایا قرار داده میشن...
    جای فرستنده خالی می مونه

Hidden Content

2018/12/04
    4
    1

باسلام و خسته نباشید به همه دوستان بخصوص محمد آقای بامرام. من تازه میخوام شروع کنم به ساخت، برا همین مدتی هست دارم مطالب دوستان رو مطالعه میکنم بی گدار به آب نزنم ماشالله تنوع زیاد هست نهایتا الان تاییدیه میخوام بگیرم محبت کنید راهنمایی کنید ممنون میشم. چه در مورد آخرین نسخه و چه در مورد یک شروع بعد از اینهمه فرازو نشیب شما عزیزان. ناگفته نمونه در طی برسی مطالب یکسری فکرای خاص به سرم زد که انشالله بموقع میگم.

در ضمن محمد آقا و همه دوستان راهنمادارن عملا در شعاع پرتوهای صلوات آینه داری میکنن.چرا که تا بوده کمتر صحبت از عمل بوده. حق یارتون
صفحه 192 از 203 نخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,911 به 1,920 از 2027