اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل عجیب با کامپایل در بسکام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل عجیب با کامپایل در بسکام

سلام
    دوسان به کمکنون نیاز دارم،برای فایل تکست تو MMC مشکلی نداشتم،تا اینکه برنامه DS1307 رو هم اضافه کردم،الان ارور زیرو میده:

کد:
    Illegal character [expected (, got '=' [CLOCK=1]]
    که خط آخر برنامرو نشون میده،کد خطا هم 222 هست که همون illegal character هستش

وقتی که خط Open Filename For Output As #1 رو پاک میکنم ارور نمیده
    لطفا کمک کنین،مرسی

اینم برنامه،مرسی
    http://uplod.ir/xg09b41fnmqh/backup_system.rar.htm
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

پاسخ : مشکل عجیب با کامپایل در بسکام

من برنامه رو ندیدم ولی ظاهرا یه پرانتز نذاشتین

دیدگاه

حل شد،مرسی
      ولی بیربط حل شد،چون من متن برنامرو بهم نزده بودم،و اون خط وقتی اضافه میشد خراب میشد،نشستم یکی یکی خطارو پاک کردم،بعد دیدم به یکی ار متغییرام گیر میده!
      نفهمیدم خلاصه مشکل چی بود
      انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
      فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

دیدگاه

این ارور زیاد مهم نیست در واقع برنامه شما کامپایل میشه و کد هگز هم تولید میشه و قابل اجرا در میکرو خواهد بود به نظرم این ارور برای اینه که بگه اگه برنامه اصلاح بشه ثبات بیشتری پیدا میکنه oo:

دیدگاه

ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X