اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد انتخاب رشته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد انتخاب رشته

با سلام خدمت دوستان واساتید عزیز
    من امسال قراره کنکور بدم (کاردانی به کارشناسی)ومیخواستم بدونم که رشته کنترل وابزار دقیق چه نوع رشته ای مرتبط به الکترونیک هست نیست چون من کاردانی الکترونیک خوندم وعلاقه خیلی زیادی به الکترونیک دارم میخوام هم الکترونیکو انتخاب کنم هم رشته های دیگه که خیلی الکترونیکی باشه که بتونم تو تهران (اگه خدا بخواد )قبول شم یا نهایتا غیر انتفاعی اگه کسی در این مورد اطلاعی داره کمک کنه
    متشکر
    مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

پاسخ : کمک در مورد انتخاب رشته

نوشته اصلی توسط r_sal
    با سلام خدمت دوستان واساتید عزیز (جایی پیدا نکردم تا مرتبط به موضوع باشه )
    من امسال قراره کنکور بدم (کاردانی به کارشناسی)ومیخواستم بدونم که رشته کنترل وابزار دقیق چه نوع رشته ای مرتبط به الکترونیک هست نیست چون من کاردانی الکترونیک خوندم وعلاقه خیلی زیادی به الکترونیک دارم میخوام هم الکترونیکو انتخاب کنم هم رشته های دیگه که خیلی الکترونیکی باشه که بتونم تو تهران (اگه خدا بخواد )قبول شم یا نهایتا غیر انتفاعی اگه کسی در این مورد اطلاعی داره کمک کنه
    متشکر
    کنترل و ابزار دقیق فکر کنم بیشتر مربوط به سنسور ها واتوماسیون صنعتی باشه البته دقیق اطلاعات ندارم
    به جای اینکه جای کسی را بگیرید سعی کنید جای واقعیه خود را بیابید

TABRIZ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r_sal
      با سلام خدمت دوستان واساتید عزیز
      متشکر
      خیلی الکترونیک نداره. درسهای کنترلی (خطی، غیر خطی، مدرن، دیجیتال، صنعتی و...)، ابزار دقیق (سنسور، ترانسمیتر و...) PLC و برنامه نویسی اونریال میکرو و....
      تهایتا چند واحد الکترونیک هم داره. دقیقا یادم نیست ولی الکترونیک خیلی کم داشت :nerd:
      خویشتن را اصلاح کنید تا خداوند کارها را اصلاح کند. امیر المومنین علی (ع)

دیدگاه

با تشکر از جواباتون
        یعنی اگه بخوام این رشته رو انتخاب کنم واگه احیانا قبول شدم کجا میتونم کار پیدا کنم همش باید برم عسلویه ؟؟؟؟؟!!!!!!!
        مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X