اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکلی که خیلی ها در مورد بیسکام دارند ، به دلیل قدیمی بودن بیشکامشونه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکلی که خیلی ها در مورد بیسکام دارند ، به دلیل قدیمی بودن بیشکامشونه

خیلی ها از جمله خودم ، برنامه هایی که مطمئن بودم درسته رو تو ورژن های قدیمی تست می کردم و HEX درستی ، تولید نمی کرد.
    اما ورژن 1.11.9.0 رو با همون برنامه امتحان کردم و کاملا سالم بود.
    حتما بیسکامتون رو با دانلود setup اون برنامه پدیت کنید.

حجم فایل : 25 مگابایت
    دانلود
    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

پاسخ : مشکلی که خیلی ها در مورد بیسکام دارند ، به دلیل قدیمی بودن بیشکامشونه

با درود

آقا دستت درد نکنه که این ورژن جدید رو گذاشتی :smile:

اما من چون با دایل پ دانلود می کنم . میترسم دانلود کنم و نسخه ی دمو باشه

این لینک شما فایل کرک رو با خودش داره یا ورژن فول هست. یا زبونم لال دمو ه :cry:

بازم ممنون
    ِِDie for Life, Not Live to Die
    Freedom Fighter
    " ناخود گاه، هريك از ما ، از ناميرائي خود يقين دارد " . فروید

دیدگاه

سلام.
      چیا جان من دانلود کرده بودم ازم کرک نمیخواست و فول ورژن هستش.اصلا شک نکن
      www.icesi.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط میلاد موسوی
        سلام.
        چیا جان من دانلود کرده بودم ازم کرک نمیخواست و فول ورژن هستش.اصلا شک نکن
        میلاد جان فکر کنم در نگاه اول مشکلی نداره

ولی اگه برنامه ت از 4 کیلو بایت بیشتر بشه دیگه کامپایل نمیکنه

اگه میشه اینم تست کن

ممنون :smile:
        Freedom Fighter

دیدگاه

کاش که تو یه سایت دیگه پش میکردین.دایال پی ها مگه چه گناهی کردن .

علاقه مندان به بسکام یه سر به اینجا بزنند:
          http://www.mcselec.com/index.php?option=com_content&task=category&amp ;sectionid=7&id=79&Itemid=57&limit=50& amp;limitstart=0
          گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
          "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

اتفاقا بسکام جدیده هم مشکل داره . مثلا این برنامه رو کامپایل کنید :

$regfile "m8def.dat"

Dim A As Double , B As Double , C As Double , Cc As String * 19

A = 1000
            B = 1000

C = A * B

Cc = Str(c)
            Print C

End

ملاحظه می کنید که سیمولیتور روی دستور Cc = Str(c)متوقف میشه و هیچ غلطی نمی کنه .

یا این برنامه رو ببینید :

$regfile "m8def.dat"

Dim A As Double , B As Double , C As Double , Cc As String * 19

A = 100
            B = 100

C = A * B

C = C ^ 1
            Print C

End

$sim

بجای اینک مقدار 10000 رو برای C چاپ کنه ببینید چه چرت و پرتی رو چاپ می کنه .

آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
            سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد

دیدگاه

منم موافقم.
              یه برنامه ساده رو که مربوط به lcd بود رو آزمایش کردم ولی چرت و پرت مینوشت
              سوختن یه آی سی میکرو + چند ساعت بیخوابی + کلی دردسر تویه 48 ساعت همه و همه از صدقه سری این نرم افزار به سرم اومد :angry: :cry2:
              گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
              "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

دیدگاه

با سلام :
                این برنامه به دلیل کرک نشدن درست جواب نمدهد
                در همه چیز هنگ میکند به نظر من همان ورژن قدیمی بهتر ه

دیدگاه

سلام دوستان
                  از کجا میشه دونست حجم فایل چقدره اگه از روی فایل هگز میشه فهمید من تا 19 کیلو کامپایل کردم هیچ مشکلی نداشته و من حدود یک ماه هم ورژن فول قدیمی مو نصب میکردم و هم این جدیده رو و بعد از مدتی هیچ مشکلی متوجه نشدم و الان حدود یک ماه خورده ای فقط از جدید استفاده میکنم
                  و خودم هم تعجبم اخرین ورژن که سایت داره باهاش کاسبی می میکنه بدست ما به این مفتی بیفته احتمالا کاسه ای زیر نیم کاسه هست :angry:
                  انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
                  [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]
                  http://cafebazaar.ir/app/?id=com.atxdroid

دیدگاه

نوشته اصلی توسط chia

میلاد جان فکر کنم در نگاه اول مشکلی نداره

ولی اگه برنامه ت از 4 کیلو بایت بیشتر بشه دیگه کامپایل نمیکنه

اگه میشه اینم تست کن

ممنون :smile:
                    سلام.

شما همگی از این ورژن بد گفتید. ولی من ازش تعریف میکنم..
                    چیا جان من با این ورژن 2 ماهی میشه دارم کار میکنم و تا حالا یکی دو بار هم مگا8 رو 98% پر کردم و هیچ اروری نگرفت. یه بار هم مگا 16 رو 68 % پر کردم. ic های دیگه تست نکردم.

دوستان عزیز همیشه سعی کنید با ورژنهای جدید هر تکنولوژی کار کنید ..اگه به حرف من شک دارید نباید با AVR کار کنید باید با Z80 کار کنید.
                    www.icesi.ir

دیدگاه

من با بیسکام 9 کار میکنم لینک دانلودش و براتون میزارم امیدوارم بدردتون بخوره
                      : http://rapidshare.com/files/111262659/bascom-avr1.11.9.0.rar
                      چه دعایی کنمت بهترازاین ،که کنار پسر فاطمه هنگام اذان ، سحر جمعه ای پشت دیوار بقیع قامتت قد بکشد در دو رکعت به نمازی که نثار حرم و گنبد برپا شده ی حضرت زهرا بکنی ... انشاالله

دیدگاه

با درود

آقا دستت درد نکنه که این ورژن جدید رو گذاشتی

اما من چون با دایل پ دانلود می کنم . میترسم دانلود کنم و نسخه ی دمو باشه

این لینک شما فایل کرک رو با خودش داره یا ورژن فول هست. یا زبونم لال دمو ه
                        نه دمو نیست و کرک هم نیازی نداره. خودم هم از تو کافی نت دانلود کردم. البته اگه برنامه orbit downloader ( برای دریافت برنامه ) استفاده کنی حتی فایل های راپیدشیر رو هم می تونی pause بزنی و بعدا ادامه بدی. البته این لینکی که milka گذاشته حجمش زیاده و همون اولی که من لینکش رو گذاشتم حجمش کمتره.

خوب من برنامه شما رو دقیقا تست کردم و فایل هگز رو می ذارم . البته عدد 10000 به دست نیومد ولی از اون هایی که استادن می خواهم بپرسم چرا اینطوری می شه؟
                        ولی هرچی باشه از قدیمی ها بهتره . چون فعلا برا من مشکلی پیش نیورده. یه بیسکامی داشتم ورژنش چندان هم قدیمی نبود ولی اصلا فایل هگزش کار نمی کرد.

کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

منم دارم از ورژن 11.9 استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشتم .
                          نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

سلام

آقا من با باسکام مشکلی ندارم

اما فکر کنم که کلا با متغیر از نوع Double مشکل داره

بهرحال ممنون از لینکها
                            Freedom Fighter

دیدگاه

دوستان بسکام کامپایلر خیلی خوبیه . :icon_razz: من هم اون برنامه هارو گذاشتم تا شما بتستین و خودتون قضاوت کنید . از این برنامه ها زیاد دارم که حتی Double بد بخت هم در کار نبوده
                              و بسکام عزیز چرت و پرت هایی رو به نمایش گذاشته که نحوه تولید اونها رو جز خداوند یکتا , هیچ مخلوقی نمی دونه ( حتی اون عزیزانی که بسکام نوشتن ) :icon_razz:

یه خبر خوشحال کننده اینکه سر همین قضیه ( Double جون ) دارم یکی از بهترین پروزه هام از دست می دم . :icon_razz:
                              آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه ردند
                              سلطانی دو عالم باشد از آن آن کس سلطان بیامدست و درویش رفته باشد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X