اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع مناسب برای کابل کشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع مناسب برای کابل کشی

سلام!
    در مورد cabling چه منبع مناسبی سراغ دارین؟! ممنون می شم اگه معرفی کنید!
    راستی چه برنامه هایی برای cabling می شناسید! می شه چند تا شو معرفی کنید؟!

پاسخ : منبع مناسب برای کابل کشی

اساتید هیچی سراغ ندارین؟!

دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
      راستش من در مورد این کلمه CABLING تا به حال چیزی نشنیده بودم
      می شه یه مقدار بیشتر بازش کنید تا دوستان بتونن تو بحث شرکت کنن
      ممنو نم ... امیر :bye
      هر كجا هستم، باشم / آسمان مال من است / پنجره فكر هوا عشق زمين مال من است ...
      بعضي وقت ها آدما طوري مي بينن که نمي بينن، بعضي وقت ها طوري مي بينن که اشتباه مي بينن، بعضي وقت ها مي بينن ولي سعي مي کنن مثل ديگران ببينن، ولي موفق اون کسي که سعي مي کنه متفاوت و قشنگ ببينه.

دیدگاه

والا راستش رو بخواهین من هم خودم اطلاعات زیادی در موردش ندارم! ولی تا اون حد می دونم که مربوط به مباحث کابل کشی و محاسبات مربوطه اون میشه (محاسبه سطح مقطع و محاسبات گرمایی و حریم و ...) مثلا من خودم برای این منظور یه برنامه پیدا کردم به نام CymCap که کارهای مربوط به محاسبات گرمایی رو انجام می ده! این بحث کابل کشی تو صنایع خیلی مطرح می شه و محاسبات مربوط به اون یکی از مهمترین قسمت هاست!!

راستش رو بخواهین ، من دانشجوی ارشد قدرت هستم و متاسفانه ، متاسفانه درس های تئوری که تو دانشگاه می خونیم می شه گفت 50% بدرد نخور هستند، این بحث هم یکی از اون مباحثی هستش که تو صنعت خیلی کاربرد داره ولی تو دانشگاه یا مطرح نمی شه و با بصورت بسیار مختصر تو تاسیسات یاد می گیریم!! من هفته قبل رفته بودم برای مصاحبه استخدامی یه شرکت مشاور و اونجا در مورد این مبحث و نرم افزار های اون ازم سوال کردن! من که یه چیزایی در اون حد که تو تاسیسات خونده بودم بهش تحویل دادم! بعد طرف یکم نصیحتم کرد و گفت برو پی کارت!!!!! (صنعت با دانشگاه خیلی فاصله داره!!)

حالا هم جو گرفته می خوام یکم اطلاعات عمومی !!!!!!!!! خودم رو افزایش بدم بدین منظور اگه از اساتید کسی منبعی در این مورد سراغ داره لطف کنه بزاره ما هم استفاده کنیم!

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان اگه کسی در مورد کابل ها و سیم ها البته در مورد جریان دهی مطلب میخواد به این لینک بره http://www.shoaco.com/farsi/cables.htm
          در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

کتاب مرجع کاربردی کابلها و سیمها
            نوشته:محمد باقری
            سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
            بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
            از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
            { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X