اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مشاوره برای یادگیری اصول الکترون®

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مشاوره برای یادگیری اصول الکترون®

سلام . من در ضمینه الکترونیک در حد قطعه شناسی و مونتاژ کیت بلدم و بیشتر مطالعات کلی و عمومی داشته ام . خیلی دوست دارم اصول الکترونیک و طراحی مدارات ساده را یاد بگیرم و بتونم خودم هم یه چیزایی هر چند ساده طراحی کنم و بسازم . یا حد اقل کم کمش منطق مداراتی را که میبینم درک کنم. کسی میتونه به من بگه چطوری - از کجا شروع کنم چه کتابی بهتر کمکم میکنه یاد بگیرم . ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    در نظر کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه اوج بگیری کوچکتر می شوی.

پاسخ : درخواست مشاوره برای یادگیری اصول الکترون®

سلام.شما می تونید کتاب های الکترونیک 1و2و3 رو مطالعه بفرمایید

دیدگاه

کتابهای مدارهای الکترونیکی graf بسیار عالی هستند هم برای افراد مبتدی و هم برای حرفه ای.

دیدگاه

خب باید امتحانشون کنم ببینم چجورن. چون بیشتر کتابهای آموزش الکترونیک برای افرادی که تو همین رشته هستن نوشته شده البته اسمشون آموزش هست ولی فورا میبینی میرن تو بحثای تخصصی و مطالب خیلی پیچیده که فهمش واسه من که بعضی مبنا ها را نمیدونم مشکل هست. من یه چیزی میخوام که به زبان خیلی ساده مثلا بایاس ترانزیستور و این جور مهارتهای اولیه را یادم بده.
        از راهنمایی شما سپاسگذارم.
        در نظر کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه اوج بگیری کوچکتر می شوی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mrbayatrizi
          من یه چیزی میخوام که به زبان خیلی ساده مثلا بایاس ترانزیستور و این جور مهارتهای اولیه را یادم بده.
          باتوجه به اینکه شما دیپلم اتومکانیک هستید هرچند من چیزی راجع به رشتتون نمیدونم.بهتره که از کتبهای هنرستان مربوط به الکترونیک شروع کنید.این کتابها به صورت ساده سرفصلهای متنوعی رو مورد بررسی قرار داده اند که برای شما بهترین گزینه هستش.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X