اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی دوستان برای تبدیل فرکانسمتر با میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی دوستان برای تبدیل فرکانسمتر با میکرو

سلام به همه دوستان .یک سوالی داشتم نمیدونم شدنیه یا نه به نظرتون میشه یک فرکانس متر رو به جای نشون دادن عدد به حروف تبدیل کرد
    مثال میزنم .مثلا یک فرکانس به کلاک میکرو میدی به جای اینکه عدد فرکانس رو نشون بده حروف رو نشون بده
    راستش یک فرکانس متر درست کردم با مگا 8 حالا میخوام تبدیلش کنم به یک فایندر ماهواره تا بر حسب فرکانس ماهواره رو شناسایی کنه

پاسخ : راهنمایی دوستان برای تبدیل فرکانسمتر با میکرو

منظورتون از حروف چیه؟؟؟یعنی ارقام رو با حروف نشون بده؟؟؟
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

دقیقا علی جان...من با استفاده از تضعیف کننده های ار اف و شبکه فیلتر فرکانس ماهواره رو کم میکنم تا فرکانس متر بتونه جواب بده ...راستش مدار فایندر ماهواره با میکرو هست ولی با جی پی اس کار میکنن وسخت افزارش رو باید گیر اورد تازه معلوم نیست کار میکنه یا نه...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zakhor
        دقیقا علی جان...من با استفاده از تضعیف کننده های ار اف و شبکه فیلتر فرکانس ماهواره رو کم میکنم تا فرکانس متر بتونه جواب بده ...راستش مدار فایندر ماهواره با میکرو هست ولی با جی پی اس کار میکنن وسخت افزارش رو باید گیر اورد تازه معلوم نیست کار میکنه یا نه...
        خب الان میخوای دقیقا چیکار کنی؟؟؟
        ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

من که رو مدار کار میکنم قسمت نرم افزاریشو باید بدم به دستان پر توان بچه های این قسمت :biggrin:
          اگه بشه یک چیز باحال از کار در میاد

دیدگاه

شدنش که میشه خیلی هم سادست
            تعداد رقم رو در میارید و تقسیم های متوالی بر مبنای مضارب 10 انجام میدید
            به این شکل
            اگر عدد شما مثلا 5 رقمی هست
            شما با این فرمول راحت محاسبه میکنید
            عدد/10 به توان 5
            عدد/10 به توان 4
            عدد/10 به توان 3
            عدد/10 به توان 2
            عدد/10 به توان1
            عدد/10 به توان 0
            در اصل عدد رو به 10000 تقسیم میکنید خروجیش میشه رقم ده هزار گان
            بعد تقسیم به 1000 میکنبد خروجیش میشه رقم هزار گان
            بعد تقسیم به 100 میکنید و خروجی صدگان و الی آخر ......
            حالا با یه شرط ساده میگید خروجی صد گان رو به این شکل بنویس
            خارج قسمت تقسیم+ صد مثال خارج قسمت شده چهار +صد میشه چهار صد
            در نهایت برای اعداد 1تا 20 باید شرط جداگانه بنویسید چون اونا قاعده متقاوتی دارند
            موفق باشید
            من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X