اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تکنولوژی Dual Smart Solution چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تکنولوژی Dual Smart Solution چیست؟

سلام
    دوستان کسی میدونه تکنولوژی Dual Smart Solution جهت مشاهده تصاویر بر روی دو نمایشگر (بصورت یکسان یا ترکیبی) این دیگه چیه؟
    یعنی چیکار میکنه؟
    هرچی سرچ زدم هیچی بدس نیاوردم.

اینم لینک این مانیتور:
    http://www.takmax.com/lg-led-19en33s.html
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : تکنولوژی Dual Smart Solution چیست؟

چیز خاصی نیست فقط یک نرم افزار برای استفاده بهتر از دو مانیتور به طور هم زمان

To make multi-tasking a breeze, the Dual Smart Solutions allows the simple set up of:
    - A Dual Monitor by just one click
    - A Dual Taskbar on each monitor
    - Auto-optimized Dual Web

شما وقتی دوتا مانیتور به یک دستگاه وصل می کنید گاهی اوقات می خواهید مانیتور اول در امتداد مانیتور دوم باشه یعنی صفحه شما عریض میشه یک موقع می خواهید دوتا مانیتور کاملا تسکبار مشابه داشته باشند یا اینکه پنجره ها وسط دوتا مانیتور تقسیم بشه یعنی مانیتور نصف بشه برای هر صفحه این نرم افزار این کارها را با یک کلیک انجام میده

البته این برداشت من بود حالا غلط و درستش با شما

اما کلا رو این چیزها خیلی حساس نباشید(در انتخاب برای خرید)اینها بیشتر ترفندهای تبلیغاتی است
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

همینا رو که ویندوز 7 هم داره،
      من فک کنم خود مانیتور میتونه این کارهارو انجام بده،این همینطوری نیست؟
      من میخام یه مانیتور دیگه بگیرم بندازم رو لپ تاپم ، هرچه تعداد بیشتر باشه برا دیدن پنجره ها هم راحتریم.
      حالا این منو جالب کرد.

ممنون
      به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
      (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

تا اونجا که من سرچ کردم این یک نرم افزاره که فقط با مانیتورهای سری خاصی از lgکار می کنه بعیده خود مانیتور انجام بده
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X