اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کامپایل پروژه در التیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کامپایل پروژه در التیوم

با سلام
    من هنگامی که میخوام پروژه ام را کامپایل کنم: با چند ارور در خطوط مواجه می شوم!! کسی می تواند بگوید علت اش چی هست؟؟

سپاس

پاسخ : مشکل در کامپایل پروژه در التیوم

سلام.
    دوست عزیز بهتره فایلتون رو بزارید تا بهتر بشه نظر داد آخه عکسی که گذاشتید واضح نیست.
    موفق باشید.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: بفرما:
      http://uplod.ir/8gwgkv05puie/Examples.zip.htm
      این شماتیک برای تنها فیلم اموزشی پروتل که به زبان فارسی وجود داره است!! من تازه کار هستم!! برای همین دارم طبق ان اموزش پیش میرم!
      لطفا اگر مشل اش را پیدا کردید: بگید از کجا هست!! علت warning اش چی هست؟

سپاس

دیدگاه

سلام.

دوست عزیز، این فقط یه هشدار معمولیه و خطای خاصی نیست. از آنجائیکه پینهای بیس ترانزیستور به صورت ورودی تعریف شده اند (فلش به سمت داخل در بیس ترانزیستور نشان دهنده ی ورودی بودن آن است) بنابراین باید توسط یه منبعی درایو شوند. یعنی باید یا به یک خروجی متصل شود، یا به منبع تغذیه و یا هر منبع درایو دیگری. بنابراین آلتیوم به شما هشدار میدهد که آیا مطمئن هستید این پین درایو شده است؟ از آنجائیکه مدار آستابل شما صحیح است نیازی به بر طرف کردن این هشدار نیست و با خیال آسوده به کار خود ادامه دهید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این هشدار به لینک زیر مراجعه کنید:
        http://techdocs.altium.com/display/ADRR/WorkspaceManager_Err-NetsWithNoDrivingSource%28%28Nets+with+no+Driving+ Source%29%29_AD

موفق باشید.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: یک سئوال» زمانیکه در التیوم با ارور مواجه شدیم!! چطور باید فهمید علت ارور از چی هست؟؟؟ مثل همین لینکی که دادید!
          سپاس

دیدگاه

با سلام.
            با رفتن به مسیر Project>Project Option صفحه ی جدیدی باز میشود. در این صفحه در تب Error Reporting همه خطاها رو توضیح داده. همچنین در تب Connection Matrix کلیه ی خطاها، هشدارها و خطاهای اساسی توضیح داده شده اند. یعنی گفته اگه چی به چی وصل بشه خطاست. یا میتونید خطاتون رو توی لینک سایتی که گذاشتم سرچ کنید تا توضیحاتش بیاد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X