اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تازه واردان برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تازه واردان برق

سلام با عرض خسته نباشید من دانشجویه ترم 2 برق می باشم که به گرایش الکترونیک علاقه زیادی دارم اما متاسفانه در سایت جایی را پیدا نکردم مهارت های مورد نیاز یک مهندس الکترونیک یا .... را معرفی کرده باشد.مثلا من خودم می خوام در تبستون یک یا دو زبان برنامه نویسی را یاد بگیرم اما نمی دونم چه زبانی بهتر و مناسب است برای این رشته و کلی چیز های دیگه خواهشمندم ضمن پاسخ گویی به سوال بنده تاپیکی با همین موضوع بزنید و اطلاعات لازمه را در اختیار ما قرار بدهید

پاسخ : تازه واردان برق

c و C++ و vb
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

پاسخ : تازه واردان برق

یک زبان رو یاد بگیر ، ما خودمون تو برق هزارتا داستان داریم که باید اون نرم افزارها رو هم یاد بگیریم(متلب لب ویو و ...) .

ولی برای بیس و محکم کاری شما فقط c++ یاد بگیر .خوبم یاد بگیر که بعدا بتونی با یه کتابخونه خوب مثل کیوت یاد بگیری.
      در ضمن با بادگیری این زبان میتونی خیلی راحت برای میکرو ها هم برنامه بنویسی.

همین یکی رو همین الان بگیر شروع کن (c++) تا دیر نشده. من خودم الان دارم یادش میگیرم.

موفق باشید/
      به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
      (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X