ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    2007/08/21
    تهران
    843
    6

نوشتن در حافظه فلش در كمپايلر IAR

با سلام
    براي نوشتن ديتا در حافظه فلش ميكروي LPC1768 از IAP استفاده كردم ولي برنامه هنگ مي كند و در فايل STATUP.C به قسمت B Default_Handler مي رود و مي ماند و هرگاه سراغ يكي از اين توابع IAP مي روم اين مشكل را دارم .
    در مورد CRP كه نمي دانم كجا بايد مقدار دهي كنم ( مثل KEIL نيست ) البته حدس مي زنم كه غير فعال باشد چون JLINK كار مي كند ولي كلا نمي دانم چطور بايد مقدار دهي كنم .
    2012/07/09
    مشهد
    109
    4

پاسخ : نوشتن در حافظه فلش در كمپايلر IAR

نقل قول نوشته اصلی توسط داريوش عباسي
    با سلام
    براي نوشتن ديتا در حافظه فلش ميكروي LPC1768 از IAP استفاده كردم ولي برنامه هنگ مي كند و در فايل STATUP.C به قسمت B Default_Handler مي رود و مي ماند و هرگاه سراغ يكي از اين توابع IAP مي روم اين مشكل را دارم .
    در مورد CRP كه نمي دانم كجا بايد مقدار دهي كنم ( مثل KEIL نيست ) البته حدس مي زنم كه غير فعال باشد چون JLINK كار مي كند ولي كلا نمي دانم چطور بايد مقدار دهي كنم .
    تو keil اين اتفاق واسه منم ميفتاد فهميدم دليلش از سرعت اجرا كردن دستي (F11) هستش و در عمل درست جواب ميده.همچنين يه خطاهايي تو Debuger مثل عدم اجازه دسترسي به حافظه تو Keil رخ ميداد كه دليلش همون حالت مجازي بودن بود و در عمل مشكل رفع شد. من با IAR كار نكردم نميدونم
    2007/08/21
    تهران
    843
    6

پاسخ : نوشتن در حافظه فلش در كمپايلر IAR

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdia1968
    تو keil اين اتفاق واسه منم ميفتاد فهميدم دليلش از سرعت اجرا كردن دستي (F11) هستش و در عمل درست جواب ميده.همچنين يه خطاهايي تو Debuger مثل عدم اجازه دسترسي به حافظه تو Keil رخ ميداد كه دليلش همون حالت مجازي بودن بود و در عمل مشكل رفع شد. من با IAR كار نكردم نميدونم
    منظورتون رو متوجه نشدم از سرعت اجرا كردن دستي ميشه توضيح بديد !
    در مورد موضوع دوم آيا درست گفتم كه چون jlink مي تونه برنامه رو ديباگ كنه پس من الان توي crp صفر هستم؟
    و آيا اصولا براي نوشتن در فلش بايد توي crp صفر باشم ؟
    راستش اين قسمت از user manual رو خوب نفهميدم ولي بقيه كارهام مطمن هستم كه مثل user manual هستش .

البته من قبلا هم كه با iar كار مي كردم هرگاه مثلا يم اينتراپتي اتفاق بيفته و تابع اون اينتراپت در برنامه نوشته نشده باشه برنامه به اون خط توي تابع startuo.s مي ره . ولي ابنجا كه اينتراپتي اتفاق نمي افته !
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3