اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پاک کردن ویروس که مرتبا شعار فارسی می نویسه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاک کردن ویروس که مرتبا شعار فارسی می نویسه

سلام کسی میدونه این ویروس شعارکه مرتبا شعارهای فارسی می نویسه چه جوری پاک میشه ؟ nod32 پیداش نمی کنه :angry: :angry: :angry:

پاسخ : پاک کردن ویروس که مرتبا شعار فارسی می نویسه

سلام.
    یک برنامه هست به نام a-squared که رایگان هم هست و حدود 24 مگ حجم داره. اون باید پیداش کنه.

http://www.filehippo.com/download_asquared/

دیدگاه

اگه بتونی taskmanager رو اجرا کنی و توی اون تب processes رو انتخاب کن و بر اساس user nameسورتش کن و ویروس ( کرم ) مربوطه رو از حافظه خارجش کن. حالا توی تمام هاردت با یه برنامه مثل nc یا totallcommander بگرد و تکتک ویروس ها رو پیدا کن. معمولن ویروس یابها این نوع کرمها رو پیدا نمیکنن

دیدگاه

نمیدونم این مون ویروسه یا نه ولی اسمش error.logاست . اون نرم افزاری رو که دوستمون لطف کردند وگفتند هم نتوست پیداش کنه ولی خیلی از ویروس ها را پیدا کرد و پاک کرد . من با nero این ویروس رو پا می کنم ولی وقتی دوباره سیستم بالا می آد دوباره خود به خود ایجاد می شه .

دیدگاه

NOD32
          استفاده کنید دیگه چیزی به نام ویروس نخواهید داشت !
          3 سالی هست که من ویروس نداشتم :mrgreen:

دیدگاه

این ویروسی که میفرمایید توی حافظه و بصورت فایل exeهستو ممکنه چندجای دیگه هم خودشو به نامآ‌های دیگه کپی کرده باشه. از جمله سطل آشغال. بهتره شما از روی حجم فایل دنبالش بگردین.
            راستی ممکنه توی درایوها تون هم فایل autorun.inf درست کرده باشه. این فایل هم آدرس ویروس رو در خودش داره.
            موفق باشید

دیدگاه

سلام
              پاک کردن این ویروس سه سوته! این ویروس یک فایل exe به نام svchost.exe هست که تو فولدر ویندوز (آدرس دقیقش رو نمیدونم) کپی میکنه، البته همونطور که میدونید این اسم یک فایل سیستمی از خود ویندوز هم هست بنابراین با task manager خود ویندوز نمیتونید تشخیص بدین که کدومش ویروسه یا مال ویندوز. یک سری برنامه هست که تو اینترنت هم پیدا میشه و همون کار taskmanager رو انجام میده ولی پیشرفته تر مثلا مسیر فایل هایی که در حال اجرا هستن رو هم نشون میده یا معلوم میکنه کدوم ماله ویندوزه. یکی از اونهارو دانلود کن بعد فایل svchost.exe که مربوط به ویندوز نیست رو kill process کن بعد از رو آدرس فایلش دستی پاکش کن به همین راحتی به همین خوشمزگی!
              من خودم یک دونه دارم اسمش procexp هست اگه پیداش نکردی بگو پ کنم.
              موفق باشی.
              اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hrhgroup
                سلام
                پاک کردن این ویروس سه سوته! این ویروس یک فایل exe به نام svchost.exe هست که تو فولدر ویندوز (آدرس دقیقش رو نمیدونم) کپی میکنه، البته همونطور که میدونید این اسم یک فایل سیستمی از خود ویندوز هم هست بنابراین با task manager خود ویندوز نمیتونید تشخیص بدین که کدومش ویروسه یا مال ویندوز. یک سری برنامه هست که تو اینترنت هم پیدا میشه و همون کار taskmanager رو انجام میده ولی پیشرفته تر مثلا مسیر فایل هایی که در حال اجرا هستن رو هم نشون میده یا معلوم میکنه کدوم ماله ویندوزه. یکی از اونهارو دانلود کن بعد فایل svchost.exe که مربوط به ویندوز نیست رو kill process کن بعد از رو آدرس فایلش دستی پاکش کن به همین راحتی به همین خوشمزگی!
                من خودم یک دونه دارم اسمش procexp هست اگه پیداش نکردی بگو پ کنم.
                موفق باشی.
                سلام.
                دمت گرم. من پیداش کردم . خیلی باحال بود. آدرس دانلودش هم اینه. نیاز به نصب هم نداره.......

http://labnol.blogspot.com/2006/11/s...orer-best.html

دیدگاه

همه این آنتی ویروس ها کشکه :mrgreen:
                  چون سرعت کامپیوتر را خیلی پایین میاره

ولی آنتی ویروس AVIR خیلی باحاله چون:

این آنتی ویروس چند قابلیت داره:

۱)حجم بسیار کم در حدود ۱۶MB

2)باعث کاهش سرعت کامپیوتر نمیشه

3)با مودم های dial up به راحتی پدیت میشه

پس توصیه میکنم حتمآ دانلود کنید :NO:

لینک دانلود:
                  http://bre.blogfa.com/
                  در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.r
                    همه این آنتی ویروس ها کشکه :mrgreen:
                    چون سرعت کامپیوتر را خیلی پایین میاره

ولی آنتی ویروس AVIR خیلی باحاله چون:

این آنتی ویروس چند قابلیت داره:

۱)حجم بسیار کم در حدود ۱۶MB

2)باعث کاهش سرعت کامپیوتر نمیشه

3)با مودم های dial up به راحتی پدیت میشه

پس توصیه میکنم حتمآ دانلود کنید :NO:

لینک دانلود:
                    http://bre.blogfa.com/
                    سلام m.r
                    راستش من خودم از آنتی ویروس Bitdefender Total Security و NOD32 استفاده می کنم.( البته روی دوتا PC متفاوت) :icon_razz:هر دوشون راحت پدیت می شن. سرعت رو هم نمی گیرن. مخصوصا Bitdefender که فایر وال خوبی هم داره و کلی کار مفید دیگه انجام میده. این آنتی ویروسی که شما معرفی کردین فایروال هم داره؟ میشه یکم در مورد قابلیت هاش توضیح بدی. ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط افشین راجی

سلام m.r
                      راستش من خودم از آنتی ویروس Bitdefender Total Security و NOD32 استفاده می کنم.( البته روی دوتا PC متفاوت) :icon_razz:هر دوشون راحت پدیت می شن. سرعت رو هم نمی گیرن. مخصوصا Bitdefender که فایر وال خوبی هم داره و کلی کار مفید دیگه انجام میده. این آنتی ویروسی که شما معرفی کردین فایروال هم داره؟ میشه یکم در مورد قابلیت هاش توضیح بدی. ممنون
                      راستش بخواهی یکی از دوستانم کامپیوترش را آورد و گفت من با هر آنتی ویروسی که بگی امتحان کردم ولی ویروسش پاک نشد ومن با همین آنتی ویروس کامپیوتر اونو مثل وز اولش تحویلش دادم
                      یکی از قابلیت هاش اینه که بعد از چند بار پدیت کردی هنگام کار با اینترنت درهر صورت از بروز ویروس جلو گیری می کنه
                      به این صورت که به محض این که ویروس وارد pc شما میشه در همون موقع یک error میده و شما میتوانی در همون لحظه ویروس را نابود کنی
                      از قابلیت های دیگه این آنتی ویروس اینه که درقسمت local protection / guard / virus information میتوانید با محصولات جدیدش آشنا بشوید
                      و همین طور در صفحه اصلی قسمت personale editon classic licesei از فروشگاه اون خرید کنی
                      که خود من برای موبایلم یک آنتی ویروس با همین نام که بسیار پر قدرت هم هست دانلود کردم به صورت free وهمین طور ورژن های جدید آنتی ویروس به صورت free (البته در همون آدرس اولیه local protection / guard / virus information )
                      در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

دیدگاه

راستی سایت فروشگاهش اینه:
                        http://www.avira.com/en/products/personal.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.r
                          راستی سایت فروشگاهش اینه:
                          http://www.avira.com/en/products/personal.html
                          که میتونی قابلیت هاش ببینی

دیدگاه

همون طور که امیرعلی گفت، NOD32 نصب کنید و در امان باشید! البته بهتر اینه که فبل از اینکه آلوده بشید این کارو بکنید. هم خیلی ساده و سریع پدیت میشه و هم performance خیلی کمی از سیستم می گیره. و مزیت دیگه ای هم که داره ، اینه که حتی اگه ویروسی رو نشناسه در صورتی که رفتار مشکوکی ازش ببینه ، بهش گیر میده!
                            منم خیلی وقته که دیگه سیستمم ویروس و تروجان به چشم ندیده :nice:

دیدگاه

اگه از لینوکس استفاده کنید دیگه نیازی به آنتی ویروس هم ندارید.
                              موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X