اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترانسدیوسر جریان و ولتاژ فرکانس بالا چی میشناسید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترانسدیوسر جریان و ولتاژ فرکانس بالا چی میشناسید؟

سلام دوستان
    دنبال ترانسدیوسر جریان و ولتاژ برای اینورتر هستم.
    1- یک سی تی CT جریان داریم که 5 امپری است و فرکانس جریان هم حدودا 2 کیلوهرتز مباشد. دنبال ترانسدیوسر جریان موجود در بازار هستم که ورودی 5 آمپر با فرکانس مذکور را به ولتاژ 0-10 دی سی یا جریان 4-20 میلی امپر تبدیل کنه که بتونم به پی ال سی متصل کنم.
    2- ترانس ولتاژ 150 ولتی با فرکانس حدودا 2 کیلوهرتز هم داریم که ترانسدیوسر ولتاژ با ورودی 150 ولت ac با شرایط فوق لازم داشتم
    3- فرکانس مدار اینورتر را هم می خواستم تشخیص بدم که حدودا 2 کیلوهرتز ذکر شده است. نظری هم در اینباره بیان فرمایید

با تشکر
    >>>>> اللهم عجل لولیک الفرج <<<

لطفا براي تشكر از امتياز مثبت استفاده بفرماييد

پاسخ : ترانسدیوسر جریان و ولتاژ فرکانس بالا چی میشناسید؟

فکر نمی کنم اینجور چیزا حاضر و آماده توی بازار موجود باشه. اگرم هم باشه خارجکیه و باید از کشور دوست و برادر همسایه، چین، خریداری کنید.
    اگه از الکترونیک سررشته داشته باشید، به راحتی می تونید این چیزایی که فرمودید رو بسازید. یا نه، به یه نفر بسپارید براتون انجام میده.
    بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد رستمی
      فکر نمی کنم اینجور چیزا حاضر و آماده توی بازار موجود باشه. اگرم هم باشه خارجکیه و باید از کشور دوست و برادر همسایه، چین، خریداری کنید.
      اگه از الکترونیک سررشته داشته باشید، به راحتی می تونید این چیزایی که فرمودید رو بسازید. یا نه، به یه نفر بسپارید براتون انجام میده.
      تشکر از جواب شما.
      دقیقا دنبال یه چیز اماده هستم. اما مارکهای خوب را نمی دونم و چیزی تا حالا پیدا نکردم. اگه جنس خوب میشناسید و با شرایط فوق لطفا اعلام فرمایید
      >>>>> اللهم عجل لولیک الفرج <<<

لطفا براي تشكر از امتياز مثبت استفاده بفرماييد

دیدگاه

دوست عزیز شرکت های فونیکس کنتاکت و PR دانمارک تو مبدلها کارشون خوبه قیمتهاشون اکثرا حول حوش 800 تومن هستند...

دیدگاه

دوست عزیز شرکت تدبیر فرآیند هوشمند تخصصی روی ترانسدیوسر و ترانسمیتر کار میکنه ، نمایندگی برندی رو هم داره به اسم ACREL که کاملا در این زمینه حرفه ای هستش با قیمت های خیلی خوب.
          اینم آدرس سایتش : http://www.tadbir-co.com
          www.tadbir-co.com
          ترانسميتر ترانسديوسر کنترلر فشار دما رطوبت جريان ولتاژ توان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X