اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در تبدیل ولتاژ12 به 24 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در تبدیل ولتاژ12 به 24 ولت

با سلام خدمت دوستان میخواستم بگم من یک منبع تغذیه 12 ولت 10 آمپر دارم الان میخوام در کنار خروجی 12 ولتی که دارم یک خروجی 24 ولت 2تا 3 آمپری رگوله شده داشته باشم ممنون میشم راهنماییی کنین چکار میتونم بکن در ضمن اینم بگم من از بچه های برق قدرت هستم ممنون میشم اگه زحمتی نیست دوستی مدارش رو واسم بزاره تو مدار برام قیمت تمام شدش مهم نیست فقط دقت و طول عمر مهمه که جواب بده
    با سپاس قبلی از دوستان
    در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

پاسخ : کمک در تبدیل ولتاژ12 به 24 ولت

سلام
    اگه بخواین این کار رو بکنین چیزی حدود 6 الی 7 آمپر باید برای 24 ولتی تون بکشین
    به دردتون می خوره
    اگه جواب مثبته می تونین از روش غیر ایزوله بوست استفاده کنین
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

اتفاقا من یه بار همچین مداری ساختم و خیلی هم خاطره دارم ازش. همون روش بوست از همه بهتره. با ای سی UC3843 باید بسازیسش چقدر الکترونیک بلدی؟ چون باید مدارتو بالاتس هم بکنی.

دیدگاه

من زیاد بلد نیستم ولی یکی از دوستانم که در پروژه ها کمکم میکنه کاملا بلده ولی آنالوگ زیاد کار نکرده ممنون میشم شرایط رو بگبن که من بهشون انتقال بدم
        در مرز مشترک امروز و فرداها بر قله آرزوها ايستاده ايم . شعله ي فانوس اميد چگونه مي تواند بيدار باشد . اگر من خفته باشم؟!

دیدگاه

میگم دوستان من میتونم از همین ماژول dcبهdc که 150 واته در داخل سایت وجود داره استفاده کنم دیگه نیازی به برد مکمل ندارم مستقیم وصلش میکنم به منبع و خروجی 24 ولت میگیریم اگه حله بگین خرید کنم
          با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط bodyforlive
            میگم دوستان من میتونم از همین ماژول dcبهdc که 150 واته در داخل سایت وجود داره استفاده کنم دیگه نیازی به برد مکمل ندارم مستقیم وصلش میکنم به منبع و خروجی 24 ولت میگیریم اگه حله بگین خرید کنم
            با سپاس
            جنسای سایت جنسای خوبیه اگر ولتاژ و توانش برات کافیه خوب همونو بخر!

دیدگاه

ممنون بابت راهنمایی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X