اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد خرید STR912FAW47

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد خرید STR912FAW47

سلام.....
    آقا یه پیشنهاد....همونطور که میدونید یکی از قوی ترین کنترلر هایی که از هسته ARM استفاده میکنن و تویه ایران موجود هستن مدل های LPC2378 یا هم خانواده های دیگه این کنترلر مثله LPC2368 هستند....این کنترلر رو فقط جوان داشته که تموم کرده....الان هم فقط سفارش قبول میکه اون هم تعداد 10 تا به بالا.....من به این کنترلر نیاز دارم...اگه کسی میخواد بگه تا ببینیم به 10 تا میرسه که اگه رسید بگیم بیاره.....قیمتش رو میگفت 18000 تومن ولی اگه 10 بیاره هرکدوم 16500 تومن میافته..البته من این قیمت رو دیروز ازش گرفتم.....حالا اگه میخواین اعلام کنین تا ببینیم چی میشه...ممنون

پاسخ : پیشنهاد خرید LPC2378 یا LPC2368

سلام

من هم یکی لازم دارم فرقی نمی کنه 2378 یا 2368
    حضرت علي (ع) : خداوند از جاهلان پيمان فراگيرى علم نگرفته ، مگر آنكه قبلا از دنشمندان پيمان تعليم دادن گرفته است .

دیدگاه

سلام، اگر قرار به سفارش دادن باشه، چرا از STR9 های ST سفارش ندیم؟ در مورد دلیلش هم کافیه یه وقتی بگذارید و Document های این قطعات رو با سری AT91 یا LPC مقایسه کنید.
      There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام آقا رضا...خب مسلما از at91 خیلی قوی تر و لی تفاوت چندانی بجز یکی دو مورد با lpc2378 نداره.......البته شما تجربتون خیلی بیشتر از منه...... من هم تعصب خاصی رویه lpc ندارم ولی چون یک بار جوان آورده بود فکر میکنم وارد کردنش راحت تر باشه......

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محسن قاسم پور
          سلام آقا رضا...خب مسلما از at91 خیلی قوی تر و لی تفاوت چندانی بجز یکی دو مورد با lpc2378 نداره.......البته شما تجربتون خیلی بیشتر از منه...... من هم تعصب خاصی رویه lpc ندارم ولی چون یک بار جوان آورده بود فکر میکنم وارد کردنش راحت تر باشه......
          سلام، من هم خیلی با ARM کار نکردم اما به علت منابع کمی که Atmel برای AT91 ها منتشر کرده واقعا آدم یه جاهایی گیر می کنه، مثلا من چند وقته دارم دنبال یه پشته پروتکل TCP/IP برای AT91 ها می گردم و هنوز چیز قابل اطمیانی که RTOS نیاز نداشته باشه پیدا نکردم درحالیکه بر خلاف اتمل و فیلیپس، شرکت ST همچین چیز فوق العاده ای رو رایگان گذاشته روی سایتش:
          http://www.st.com/mcu/inchtml.php?fdir=pages&fnam=nichelite

در مورد سایر ماژول ها مثل USB، CAN، I2S و غیره هم همین وضعیت وجود داره :smile:

دیدگاه

سلام

من هم با st موافقم ، به نظرم بهترین گزینه سری ...str912F باشه . فقط یکی دو تا option کمتر از lpc داره که احتمالا نرم افزاری جبران کرده ( مثل اینترفیس sd/mmc ) . علاوه بر document های جامعی که داره ، یه مزیش هم اینه که از ARM9 استفاده می کنه و lpc ها از ARM7 ، با اینحال قیمت تقریبا یکسانی دارند .

محسن جان به نظر من عنوان تاپیک رو عوض کن .
            حضرت علي (ع) : خداوند از جاهلان پيمان فراگيرى علم نگرفته ، مگر آنكه قبلا از دنشمندان پيمان تعليم دادن گرفته است .

دیدگاه

در ضمن تنها شرکتی که خودش فاروم داره ST است.
              http://www.st.com/mcu/forums.html

من امروز با جوان صحبت کردم گفت اگر 10 تا سفارش بدید میارم. فکر می کنم مطابق با فرمایش دوستمون از سری STR912F قطعه ی STR912FAW47 مناسب باشه: http://www.st.com/mcu/devicedocs-STR912FAW44-101.html

دیدگاه

پاسخ : پیشنهاد خرید STR912FAW47

اگه اینجوریه من هم با str موافقم....دیتا شیتش رو محمد جان لطف کرد یه نگاه انداختم جالبه چیزی کم نداره...
                مبارکه..... :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
                  من امروز با جوان صحبت کردم گفت اگر 10 تا سفارش بدید میارم. فکر می کنم مطابق با فرمایش دوستمون از سری STR912F قطعه ی STR912FAW47 مناسب باشه: http://www.st.com/mcu/devicedocs-STR912FAW44-101.html

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                    من هم از این میکرو میخوام
                    اگر زحمتی نیست در صورت تصمیم برای خرید من رو هم در جریان بگذارید
                    ممنون

دیدگاه

دوستان زحمت بکشند تعدادی رو که مدنظرشون هست رو بفرمایند تا بدونیم چه زمانی به حدنصاب میرسه. بنده 3 تا از این قطعه می خوام :smile:

دیدگاه

سلام
                        اینکه امکاناتش از ARM7 فیلیپس کمتره . حتی از ARM9 اتمل هم کمتره . :sad:
                        مثلا usb host و D/A نداره. البته همینکه حافظه کد نسبتا خوبی داره خیلی مزیته.
                        باید دید برای چه مقاصدی نیاز دارید. به نظر من برای کارهای کنترولی و یا آموزشی ARM7 فیلیپس بهتره .
                        راستی اکثر پاکت پی سی های موجود از آرم های سامسونگ استفاده میکنند . کسی در موردش تحقیق کرده؟
                        موفق باشید .
                        If everything seems under control, you're just not going fast enough
                        Mario Andretti

دیدگاه

پس من هم 3 تا می خوام...... :applause: فقط بزارین ببینیم جوان چند میده.....

دیدگاه

سلام
                            آدرس و شماره دفتر ST تو ایران
                            88733036-88754979
                            TAWOSLI@ST.COM
                            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

www.luminarymicro.com

این ARM cortex M3 ها از لحاظ سخت افزار و مدلهای متنوع جا لب و کمپانی تخصصی روی ARM Cortex M3 کار میکند!!!

بروید و driver and GLCD and USB library and manuals را ببینید از تعجب شاخ در مارید فوقالعاده کار کردن. خیلی وقت صر فه جویی می کنید!

به نظر من از همه بهتره و از ST هم چنین!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X