اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ًبهم ریختگی در lcd گرافیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ًبهم ریختگی در lcd گرافیکی

سلام
    من روی LCD گرافیکی میخوام دو تا دایره نشون بدم مدارشو رو برد برد بسته بودم برنامه شم نوشته بودم پروگرم می کردم درست جواب میداد اما نمیدونم چی شد که دوباره که روشن کردم فقط LCD روشن میشه هیچی نشون نمیده دو تا led هم تو مدارم قرار دادم که چشمک بزن ،بعد از ریست کردن led ها مثل قبل کار میکنن اما رو LCD نقطه نقطه در هم برم نشون میده به نظرتون مشکل کجاست؟. مرسی

پاسخ : ًبهم ریختگی در lcd گرافیکی

سلام اگه تو برنامه تغییری ایجاد نکردی احتمالا از سیم کشی ال سی دی باشه مشکل.اگه روی برد بورد بستی اتصالات ال سی دی رو چک کن

دیدگاه

ممنون از پاسخت
      میشه LCD اسیب دیده باشه که اینجوری نشون میده اتصالات هم بررسی کردم درست بود ،اگه یه LCD دیگه بود خیلی راحتنر میشد عیب یابی کرد ،چه راهی هست که ببینم LCD سالمه ،یه برنامه دیگه نوشتم که فقط یه نوشته نشون بده اما بازم همونجوری

دیدگاه

با چه زبانی مینویسی برنامتو؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad m
          سلام
          من روی LCD گرافیکی میخوام دو تا دایره نشون بدم مدارشو رو برد برد بسته بودم برنامه شم نوشته بودم پروگرم می کردم درست جواب میداد اما نمیدونم چی شد که دوباره که روشن کردم فقط LCD روشن میشه هیچی نشون نمیده دو تا led هم تو مدارم قرار دادم که چشمک بزن ،بعد از ریست کردن led ها مثل قبل کار میکنن اما رو LCD نقطه نقطه در هم برم نشون میده به نظرتون مشکل کجاست؟. مرسی
          سلام دوست عزیزم نترس مشکلی نیست اول اینکه یک خازن 100نانو بگذار ببین زمین وVccمیکرو و ال سی دی ات یعنی دوتا خازن می شه مجموعه ودلیل اصلی اینکه این ال سی دی ها بسیار نویزگیرند ببرش توی سالن پذیرایی دورازگوشی اینا تست ان شاالله جواب می ده
          Ali Reza Tarkesh Esfahani

Yahoo: amt_1390@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X