اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه طراحی چهار راه هوشمند (SCATS)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه طراحی چهار راه هوشمند (SCATS)

سلام دوستان
    بنده قصد دارم به عنوان پروژه ای سیستم کنترلی یک چهار راه را به وسیله چراغ راهنمایی هوشمند طراحی کنم..با توجه به کمبود منابع در این زمینه موقعیت رو مناسب دیدم تا با مطرح کردن موضوع در انجمن هم مشکلات احتمالی را با دوستان در میان بگذارم و هم منبعی ایجاد بشه برای دوستانی که مایل به کار در این زمینه هستند.
    خب تا اونجایی که میدونم برای سنس کردن خودرو ها و ترافیک چهار راه از سیم پیچ هایی استفاده میشود که با ایجاد شیاری در آسفالت جاگذاری شده و با اعمال فرکانس ثابتی روی دو سر آن امپدانس مشخصی ایجاد میشود،حال با قرار گرفتن خودرویی روی این سیم پیچ امپدانس دچار تغییرات شده و حسگر از وجود ماشینی بر روی سنسور مطلع میشود.
    خب برای قدم اول اینکه جنس این سیم چیه؟ قطر و جنس و ...
    برای پردازنده بهتره که از چه میکرو کنترلری استفاده شه؟ logo یا AVR یا PIC یا..؟

پاسخ : پروژه طراحی چهار راه هوشمند (SCATS)

سلام

برای پردازش بهتر میتونید هر میکروکنترلر که نام بردید استفاده کنید هم pic\avr\....چون پردازش زیادی لازم نیست ان کاری که که شما گفتید
    logo میکروکنترلر نیست لوگو کنترلر هست یا کنترل کننده هوشمند هم بهش میگند
    در رابطه با قطر سیم پیچ ها و جنسشون اطلاعاتی ندارم
    !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
    نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X