اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دستگاه دوخت پلاستیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دستگاه دوخت پلاستیک

https://sp3.yimg.com/ib/th?id=HN.608027808670224031&pid=15.1&P=0
    https://sp2.yimg.com/ib/th?id=HN.608054656503187166&pid=15.1&P=0
    لطفا اطلاعاتتون رو درباره ساخت دستگاه های دوخت پلاستیک قرار بدید
    درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

پاسخ : دستگاه دوخت پلاستیک

سلام
    این دوخت پلاستیکها دو نوعند
    یه مدل المنتی و یکی اولتراسونیک.
    من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

ممنون میشه درباره المنتی ها توضیح بدین از چه نوع المنتی استفاده میکنن؟
      درد من تنهايي نيست ، بلکه مرگ ملتي است که گدايي را قناعت، بي عرضگي را صبر، و باتبسمي بر لبان اين حماقت را حکمت خداوند مي نامند. ---((گاندي))---

دیدگاه

سلام عزیز من یه جا دیدم کهیارو داشت با هویه وات بالا سپر ماشین ویه سری چیزه دیگه رو به هم جوش میداد واز جنس خود پلاستیک هم استفاده میکرد ورو سپر آبش میکرد
        عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

amir mohammad 1376 ممنون اما سوال من درباره دوخت نایلون هستش و اونی که شما میگید برا فایبرگلاسه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط b.saeed65
            ممنون میشه درباره المنتی ها توضیح بدین از چه نوع المنتی استفاده میکنن؟
            لزومی نداره که از المنت خاصی استفاده کنیم. باسری و موازی کردن چندتا مقاومت اجری و قرار دادن پارچه نسوز روی اونها میشه یک دوخت نایلون ساخت.
            تو پاساژ ادیسون لاله زار المنتهاشو میفروشن.
            من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X