اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بیشترین وات در tny ها خوابیذه 8 پایه کدام شماره آی سی است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بیشترین وات در tny ها خوابیذه 8 پایه کدام شماره آی سی است؟

سلام بیشترین وات در tny ها خوابیذه 8 پایه کدام شماره آی سی است؟

پاسخ : بیشترین وات در tny ها خوابیذه 8 پایه کدام شماره آی سی است؟

سلام.280
    ساخت سوئیچینگ-داریور ال ای دی- لامپ و پروژکتور ال ای دی

دیدگاه

ببخش چند تا سوال دیگر
      پایه bp که یک خازن 104 بهش وصل میشه کارش چی هست ایا با زیاد و کم کردن خازن تو روند کار آی سی تاثیر میزاره؟
      open frame و اداپتر یعنی چی؟میگه تو ولتاژ 230 ولت در حالتopen frame سی و شش وات میده تو حالت اداپتر بیست وات؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elect2
        ببخش چند تا سوال دیگر
        پایه bp که یک خازن 104 بهش وصل میشه کارش چی هست ایا با زیاد و کم کردن خازن تو روند کار آی سی تاثیر میزاره؟
        open frame و اداپتر یعنی چی؟میگه تو ولتاژ 230 ولت در حالتopen frame سی و شش وات میده تو حالت اداپتر بیست وات؟
        سلام.فکر کنم تغذیه آی سی هست که در حالت اپن فریم ده میکرو میذارن.
        اپن فریم یعنی سرپوشیده نباشه بهش هوا بخوره و حرارت آی سی بهتر ازش دور بشه.در ضمن بهتره در توان های بالا بایاس هم بپیچی برا این آی سی که دمایه آی سی کمتر بشه.

دیدگاه

تشکر من تو چند تا نفشه دیدم که این پایه bp با یک خازن 104 به منفی وصل میشه نمیدونم 10 میکرو

یعنی چی بایاس بپیچیم؟این ای سی خودش تغذیه داخلی داره بایاس چی جوریه؟سیم پیچ بایاس منظوره برای ترانس؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elect2
            تشکر من تو چند تا نفشه دیدم که این پایه bp با یک خازن 104 به منفی وصل میشه نمیدونم 10 میکرو

یعنی چی بایاس بپیچیم؟این ای سی خودش تغذیه داخلی داره بایاس چی جوریه؟سیم پیچ بایاس منظوره برای ترانس؟
            خب بعضی مواقع هم با خازن ده میکرو به منفی وصل میشه وقتی که در حالت اپن فریمه و قراره توانه بیشتری بده.
            بله وقتی سیم پیچ بایاس رو ترانس بپیچی و قطعات قسمت بایاس رو هم در مدارت لحاظ کنی حرارت مدار کمتره و بهتر کار میکنه.شما تایپک اول رو بخون که درباره همین آی سی و نرم افزاره مربوط بهش است.

دیدگاه

سلام میخام ازین ایسی بیشترین توان را بکشم بدون سیم پیچ بایاس مقدار این خازن 10 میکرو باشه بهتره یا 1 میکرو یا 100 نانو؟

دیدگاه

صفحه 9 وسطهای صفحه کاملا توضیح داده و یه جدول هم ارائه داده که توش ذکر شده که این خازن چه تاثیری روی محدودیت جریان سوییچ داخلی و بالاطبع توان خروجی داره.
                این پایه همچنین خازن صاقی تغذیه این ایسی هم هستش.
                100n=> ilimit
                1u=> ilimit-1
                10u=> ilimit+1
                حیف از من خسته- حیف از همین چن خط
                به اصل و به ذات و- به باعثت لعنت

K.Show

دیدگاه

اقای وزیری ببخشید ما سوادمون به شما نمیرسه ای کاش ساده تر میگفتین من میخام بیشترین توان را از این ای سی بگیرم از خازن 100 نانو استفاده کنم یا 10 میکرو اون 100 نانو بی پلار باشه یا الکترولیتی؟ چون 10 میکرو حتما الکترولیتیه چون به این حجم نداریم؟

دیدگاه

10u
                    میتونید الکترولیت بزارید. وولی عمرش کمتر از خازنهای دیگه س.
                    ولتاژ این پایه پایینه. میتونید از خازنهای مولتی لایر که در این حجم موجوده استفاده بکنید.

K.Show

دیدگاه

استاد وزیری خدا خیرت بده میخام در تغذیه ای ازین ای سی استفاده کنم بجای ای سی قبلی اگر من از خازن 10 میکرو الکترولیتی استفاده کنم چون مولتی لایر 10 میکرو ندارم نسبت به 100 نانو پلی استر استفاده کنم آی سی tny280 کمتر گرم میکنه ؟اگه واسش یک هیت سینکم بزارم با خازن 10 میکرو یا 100 نانو میتونم در حالت باز با ولتاژ 220 ولت برق شهر تمام توان 36.5 وات بگیرم ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط elect2
                        استاد وزیری خدا خیرت بده میخام در تغذیه ای ازین ای سی استفاده کنم بجای ای سی قبلی اگر من از خازن 10 میکرو الکترولیتی استفاده کنم چون مولتی لایر 10 میکرو ندارم نسبت به 100 نانو پلی استر استفاده کنم آی سی tny280 کمتر گرم میکنه ؟اگه واسش یک هیت سینکم بزارم با خازن 10 میکرو یا 100 نانو میتونم در حالت باز با ولتاژ 220 ولت برق شهر تمام توان 36.5 وات بگیرم ؟
                        سوء تفاهم نشه. ظرفیت خازن تاثیری توی دمای ایسی نمیزاره. فقط محددیت جریانی رو تغییر میده. اسمش روشه. ilimit
                        بله طبق گفته دیتاشیت میتونید این کار رو بکنید.

K.Show

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X