اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درب بازکن عمل نمی کنه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درب بازکن عمل نمی کنه

باسلام من آیفون تصویری مدل تابان نصب کردم که همه چیزش درسته صدا وتصویر داریم فقط مشکل من درب بازکنه شاستی مانیتورو که فشار می دم درب باز نمی شه ولی وقتی پنل وباز می کنم سیمهای Acترانسو به هم یک لحظه وصل می کنم درب به راحتی باز می شه این یعنی مشکل از رکلاج زنجیرها نیست بنظر شما ایراد ازکجاست لطفا زود جواب بدید

پاسخ : درب بازکن عمل نمی کنه

سلام
    وقتی شاسی رو میزنید صدای ویززززززز از درب باز کن میشنوید؟ولتاژ دو سر بوبین دربازکن چنده؟ترانس چقدر با درب بازکن فاصله داره؟ ایا رله استفاده کردید؟همه واحدها این مشکل رو دارن؟یادتون باشه که از اتصال سیم 1و3 درب بازکن عمل میکنه.سیم بندیا رو درست انجام دادید؟شاسیتون خراب نیست؟

دیدگاه

فاصله ترانس تا درب حدود6متر ساختمان یک واحده .صدای شنیده نمیشه.ولی وقتی سیمهای ترانسو میزنی به هم درب بازکن راحت باز می شه ولی وقتی کلید درب بازکنو می زنی درب هیچ صدای نمی ده

دیدگاه

مانیتورو وقفل هم عوض کردم ولی فرقی نکرد بعضی وقتها درب وباز می کنه بعضی باز نمی کنه

دیدگاه

پیغام بازکردن در با چی ارسال میشه دنبال این بگرد.

دیدگاه

اگر درب بازکن بعضی وقتا عمل میکنه و بعضی وقتا عمل نمیکنه سطح مقطع سیمها را ببر بالا یعنی اگردر کابل ایفون از یک سیم استفاده کردی حالا از دوتا برای هرکدام استفاده کن ولی اگر کلا کار نمیکنه مشکل از خیلی جاها میتونه باشه باید سیم کشی را چک کنی تا انجایی که من یادمه دراکثر ایفون های تصویری درب باز کن از دوسیم پانل بیرونی سوئیچ میشن یعنی دوسیمی که از پانل بیرونی بیرون امده را باید سر راه برق ترانس وصل کنی یعنی یک سیم از ترانس مستقیم به درب بازکن میرود وسیم دیگر به یکی از این سیم های پانل بیرونی وصل شده و سیم دوم به درب باز کن وصل میشود

دیدگاه

سلام
              از یه رله 12 ولت استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X