اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 ولت 7 امپر 700 وات ورودی برق شهر ;-)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 ولت 7 امپر 700 وات ورودی برق شهر ;-)

سلام به همگی خوب همونطور که همهتون منو میشناسید من دست میزارم رو پروژه های کاربردی و سطح بالا در حد لالیگا و چیزایی که میخوام روشچن کار کنم چیزای ایده آلی هستن مثل همون شارژر فول خرفه ای که تمام امکاناتو داره! برای مثال یه منبع تغزیه کار بردی هست و معمولیش 0-30 ولت 3 امپره
    ولی در حد لالیگا و منبعی که هر کسی ارزوی داشتنشو داره میشه یه چی تو مایه های 0-50 ولت متقارن هر ریل 7 امپر 700 وات ! ;-)
    به نظر من که این میتونی ایده ال ترین منبع برا هر الکترونیک کاری باشه با تست امپ و ... هم مشکلی نداریم

و اما اصل مطلب عرض کنم خدمتتون من چند تا مدار دارم که توانجمن روشون بحث شده و مهدی جان هم فک کنم تجربه ساختشون رو داره سه تا مدارن 900 وات 42 ولت 700 وات 50 ولت و 700 وات 70 ولت که از بین اینا 700 وات 50 ولت به نظرم مناسبه
    قلب مدار ایسی sg3525 هست که ایسی خیلی خوبیه
    و اما سوالی که دارم اینه که ایا این ایسی میتونه تا صفر ولت ولتاژو پایین بیاره؟! میتونیم با کنترل فیدبک ولتاژو از 0 تا 50 کم و زیاد کنیم و تو هر ولتاژی ازش جریان بکشیم؟ به هیکاپ نمیوفته؟
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

پاسخ : راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 ولت 7 امپر 700 وات ;-)

بسم الله ، شروع کنیم بریم .
    یک SMPS با ولتاژ 50 ولت 14 آمپر دوبل (رو هر ریل 14 آمپر) . 1400 وات چون میشه یه تعداد آمپ رو (چند تا کانال و ساب) باهاش درایو کرد .

کنترلر SG3525 واسه سوئیچ زنی (و یا هر چیزی که بهتر باشه ) . توپولوژی فول بریج zvt . ماسفت ها IRFP064 با Rds 0.009 Ohm به تعداد 16 عدد (4تا 4تا) (چون قیمتش مناسبه ، اگه دوستان ماسفت دیگه در نظر دارند بفرمایند جایگزین کنیم مخصوصاً اگه IGBT باشه). ولتاژ ورودی 12 ولت با حداقل 10 و حداکثر 14.4 . عایق نویز در ورودی و خروجی و قابلین خاموش کردن و استند بای . ولتاژ متغیر خوبه ولی واسه یه آمپ ولتاژ ثابت بهتره چون دیگه نیاز نیست واسه ولتاژ ها و جریانهای متفاوت سلف خروجی رو تغییر داد. خوب چون واسه آمپه ریپل هر چی کمتر بهتر 100 میلی ولت ، فوق العادست :mrgreen: ( خوب اگه بشه چی میشه ) . و PFC اکتیو . کلی چیز که واسه یه SMPS های-اند نیازه .
    چه هسته ای مناسبه این کاره که موجود باشه ، هر کی میشناسه جایی رو که میشه هسته های با کیفیت واسه SMPS با توان 1400 وات پیدا کرد معرفی کنه . آقا آرمین فرمودید EE56 موجوده ، خیلی خوبه فقط جنسش چیه ؟ اطلاع دارید ؟

دوستان و اساتید هم اکنون منتظر یاری گرمتان هستیم .
    بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

دیدگاه

جواد نگفتی چند وات همین 700 وات کافیه؟ ;-)

از اساتید کسی نظری داره که آیا میشه با کتترل فیدبک ولتاژو تا صفر پایین اورد یا نه؟
      عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط armin_gera
        جواد نگفتی چند وات همین 700 وات کافیه؟ ;-)
        پست قبلیم ویرایش شد .
        بدترین شکل دلتنگی برای کسی آن است که در کنار او باشی و بدانی که هرگز به او نخواهی رسید.

دیدگاه

جواد برا ماشین میخوای؟! :O
          اینی که من گفتم ورودی برقش 220 هستا!

ee56 فریت موجوده ;-)

دیدگاه

جواد برا ماشین میخوای؟! :O
            اینی که من گفتم ورودی برقش 220 هستا!

ee56 فریت موجوده ;-)
            بله برای ماشین میخوام :sad: ولی هدف بعدی واسه برق شهری هستش . :biggrin:
            هسته جوابگوئه دیگه ؟ ؛ تا 2000 وات هم فکر کنم جواب بده .

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 ولت 7 امپر 700 وات ورودی برق شهر ;-)

نوشته اصلی توسط javadnadimi026
              بله برای ماشین میخوام :sad: ولی هدف بعدی واسه برق شهری هستش . :biggrin:
              هسته جوابگوئه دیگه ؟ ؛ تا 2000 وات هم فکر کنم جواب بده .
              واااااای :mrgreen: این پروژهم مال منبع با برق شهریه من فک کردم تو هم برا خونه میخوای :mrgreen:
              ولی همه راهنمایی هایی که کردم برا منبع ماشینم صدق میکنه و مشکلی نداره
              یه تاپیک بزن با عنوان سویچینگ ماشین اونجا بحث کنیم
              برا تغذیه هم بهنام 1400 وات برا ماشین یه بار ساخته ولی چرا نمیای برا هر قسمت یه تغذیه جدا بسازی؟اینجوری بهتر نیست؟از همه مهمتر سیم پیچی هسته راحتتره اگه جدا جدا بسازی!

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 ولت 14 امپر با برق ماشین

واااااای :mrgreen: این پروژهم مال منبع با برق شهریه من فک کردم تو هم برا خونه میخوای :mrgreen:
                یکی از آشنا ها یه ترانس داره 12 ولته واسه یونیت دندونپزشکی قدیمیه ضخامت سیمش یک سانت میشه ، 12 ولته ، میتونم ازش بگیرم در نتیجه : یه آمپ که هم رو ماشین جواب بده و هم تو خونه .
                تا وقتی یه منبع تغذیه جدا واسه خونه درست نکردم از اون ترانسه استفاده میکنم (چون قصد دارم بعد از این یکی هم واسه برق شهری درست کنم انشاالله . :redface .

یه تاپیک بزن با عنوان سویچینگ ماشین اونجا بحث کنیم
                خوب چرا اسم همین تاپیک رو تغییر نمیدید ؟

برا تغذیه هم بهنام 1400 وات برا ماشین یه بار ساخته ولی چرا نمیای برا هر قسمت یه تغذیه جدا بسازی؟اینجوری بهتر نیست؟از همه مهمتر سیم پیچی هسته راحتتره اگه جدا جدا بسازی!
                قصد یادگیری عملی دارم گفتم اگه امکانش باشه یکی بسازیم . تغذیه جدا خوبه اتفاقاً برای توانهای بالاتر باید همین کارو کرد مثلاً در توان 2000 وات ، میان دو تا 1000 وات میسازن ، اگه مشکل افت ولتاژ وجود نداشته باشه و کنترلری که استفاده میشه و ماسفت ها (در کل همه ی قطعات) مرغوب (های-اند و یا صنعتی مرغوب) باشن تا هر دو منبع مثل هم رفتار کنند راه حل خوبیه . <>
                شما استادی و ما شاگرد اولین منبع تغذیه سوئیچینگی هست که میخوام بسازم ، هر چی به نظر شما درسته همون رو انجام بدیم . ولیی بله وقتی یکی بسازیم رشته های سیم زیاد میشه و پیچیدنش مشکل . ~x(

راستی آقا آرمین هسته رو قیمت دارید ؟ و ماسفت های 064 که تو اکا میفروشن اصلی هستن ؟ چون همه جا از اینجا گرونتره oo: $-)

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 ولت 7 امپر 700 وات ورودی برق شهر ;-)

یکی از آشنا ها یه ترانس داره 12 ولته واسه یونیت دندونپزشکی قدیمیه ضخامت سیمش یک سانت میشه ، 12 ولته ، میتونم ازش بگیرم در نتیجه : یه آمپ که هم رو ماشین جواب بده و هم تو خونه .
                  تا وقتی یه منبع تغذیه جدا واسه خونه درست نکردم از اون ترانسه استفاده میکنم (چون قصد دارم بعد از این یکی هم واسه برق شهری درست کنم انشاالله . :redface .
                  خوب چرا اسم همین تاپیک رو تغییر نمیدید ؟
                  قصد یادگیری عملی دارم گفتم اگه امکانش باشه یکی بسازیم . تغذیه جدا خوبه اتفاقاً برای توانهای بالاتر باید همین کارو کرد مثلاً در توان 2000 وات ، میان دو تا 1000 وات میسازن ، اگه مشکل افت ولتاژ وجود نداشته باشه و کنترلری که استفاده میشه و ماسفت ها (در کل همه ی قطعات) مرغوب (های-اند و یا صنعتی مرغوب) باشن تا هر دو منبع مثل هم رفتار کنند راه حل خوبیه . <>
                  شما استادی و ما شاگرد اولین منبع تغذیه سوئیچینگی هست که میخوام بسازم ، هر چی به نظر شما درسته همون رو انجام بدیم . ولیی بله وقتی یکی بسازیم رشته های سیم زیاد میشه و پیچیدنش مشکل . ~x(

راستی آقا آرمین هسته رو قیمت دارید ؟ و ماسفت های 064 که تو اکا میفروشن اصلی هستن ؟ چون همه جا از اینجا گرونتره oo: $-)
                  نه داداش شما استادی کم ازت راهنمایی و کمک نگرفتم که دارم درس پس میدم
                  ترانس 12 ولت متقارنه؟ ببین به نظر من اول یه دونه برا خونه با برق شهر بساز بعد برو برا ماشین
                  از من میشنوی نه اون ترانسو نگیر یه تغذیه هست برا خونه تا 350 وات راحت جواب میده از من میشنوی اول اونو بساز! خیلی ساده هست و خرجش 30 تومنه کلا هم سادهست هم کاربردی همم خوراک امپ به نظرم برا تجربه اول این خیلی خوبه اول ابنو بساز من خودم برا امپ خونه اینو ساختم برا شروع بهترین گزینهست
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=86148.msg607687#msg607687
                  البته مهدی داشت pcb جدید میزد ببین اگه تموم شده باشه از اون لستفاده کن

برا امپ که با ولتاژ 12 ولت تک کار کنه بیشتر از 30 وات با دیسورت پایین نمیشه گرفت که :cry2: به نظرم بهترین راه همون ساخت این منبع سویچینگ خونگیه

برا ماشین هم اول بپرسم پسر 2000 واتو برا چی میخوای؟!! :surprised: با احتساب گنده ترین سیستم ساب 1000 واتی دو حفت باند 150 واتی در جمع برا 1600 وات صدا این 2000 وات گافیه میدونی چی میشه این توان؟! بخاری برقیا 2000 واتن :biggrin:
                  500 وات ساب و دوتا باند 100 وات و دوتا هم باند کوچیک برا جلو 60 واتی اینقدر صداش زیاد میشه که نشه تو ماشین نشست!!
                  برا این حالت شما 500 وات برا ساب و 320وات برا باندا میخوای که با یه منبع 1000 واتی کارت راه میوفته
                  پیشنهادم تغذیه جداست, بهنام یه سویچینگ ساخته تاپیکشم هست 400 واته تا 500 میتونی ازش توان بگیری و ولتاژم قابل تغییره برا باندا اونو بساز
                  برا سابم همون منبع رو یه کم تقویت کن که بشه 600 وات که سابو راحت دریاو کنه به نظرم اینجوری بهتره
                  چون توان 2000 وات میشه 2 برابر این و کمش باید یه 3 ملیون پول بلندگو و ساب بدی!! درضمن برا این توان برق ماشین هم جوابگو نیست دینام 60 امپره 2000/12 میشه 167 امپر!!! (مخم سوت کشید خودمم نمیدونستم :mrgreen: ) برا این جریان حتما نیاز به دوتا دینام اضافه داری! به علاوه یه باطری اضافه + سیمی که کمش 200 امپر دووم داشته باشه (فک کنم یه 5 سانتی قطر سیم بشه :biggrin: )
                  در کل 2000 وات پروژه عظیمیه فک نکنم همچین توانی نیازت بشه!!

برای استارت یا اون تغذیه خونگی که لینک کردم رو بساز یا تغذیه برا ماشین بهنامو بهترین استارت اینان :redface:

اس سی ای تا حالا جنس بد من ندیدم بیاره! همین ماسفت بیرون 6500 هست ولی تو سایت 3300 زدن !بیشتر برا رقابت قیمتو پایین میزنن
                  هسته EE44 رو من 6500 خریدم هسته گرد 5.5 قطر رو خردیم 15 تومن و هسته گرد قطر 10 رو 20 قیمت داد بهم فک کنم EE56 حدود 10 تومن بشه همهشونم فریتن

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 ولت 7 امپر 700 وات

1.نه داداش شما استادی کم ازت راهنمایی و کمک نگرفتم که دارم درس پس میدم
                    2.رانس 12 ولت متقارنه؟ برا امپ که با ولتاژ 12 ولت تک کار کنه بیشتر از 30 وات با دیسورت پایین نمیشه گرفت که :cry2: به نظرم بهترین راه همون ساخت این منبع سویچینگ خونگیه.
                    3.برا ماشین هم اول بپرسم پسر 2000 واتو برا چی میخوای؟!! :surprised:
                    4.برای استارت یا اون تغذیه خونگی که لینک کردم رو بساز یا تغذیه برا ماشین بهنامو بهترین استارت اینان :redface:
                    5.با احتساب گنده ترین سیستم ساب 1000 واتی دو حفت باند 150 واتی در جمع برا 1600 وات صدا این 2000 وات گافیه میدونی چی میشه این توان؟! بخاری برقیا 2000 واتن :biggrin:
                    500 وات ساب و دوتا باند 100 وات و دوتا هم باند کوچیک برا جلو 60 واتی اینقدر صداش زیاد میشه که نشه تو ماشین نشست!!
                    1. شما سرور مایی ، استاد مایی . دوست داریم هوارتا
                    2.یادم نیست ، در ضمن نمیخوام آمپو با اون درایو کنم که ، میخوام خروجیش رو بدم به SMPS که میخواستم واسه ماشین بسازم . گفتم یه آمپ باشه هم بشه خونه گذاشت و هم ماشین .(ولی خوب حالا میشه منبع هارو ثابت در نظر گرفت و فقط آمپ رو جابه جا کرد مرسی داری)
                    3. من که نگفتم 2000 وات میخوام ، فقط حرف شما رو تایید کردم گفتم مثلاً در 2000 وات از دو تا 1000 وات استفاده میشه .
                    4.همون خونگی رو از فردا شروع میکنم ، تشکر.
                    5.یا علی نه نه ما این همه پول نداریم از این باندهای 1000 واتی با این همه دمو تشکیلات بخریم ، همون طور که گفتم 2000 وات مثال بود. در ضمن شما بازدهی آمپ و SMPS رو هم حساب کنید میره بالا 3000 وات .
                    میخوام 2 تا باند 100 وات واسه عقب ، 2 تا تیوتر 40 تا 60 وات واسه جلو و یه ساب 300 واتی که جمعاً میشه 620 وات که با بازدهی 60 درصد حدود 1050 وات مصرف داره . (میشه دو تا از همون 400 واتی های آقا بهنام ساخت).

خیلی آقایی شرمنده کردی مارو نشستی وقت گذاشتی و کمکمون کردی . @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- انشاالله جبران کنیم

دیدگاه

1. شما سرور مایی ، استاد مایی . دوست داریم هوارتا
                      2.یادم نیست ، در ضمن نمیخوام آمپو با اون درایو کنم که ، میخوام خروجیش رو بدم به SMPS که میخواستم واسه ماشین بسازم . گفتم یه آمپ باشه هم بشه خونه گذاشت و هم ماشین .(ولی خوب حالا میشه منبع هارو ثابت در نظر گرفت و فقط آمپ رو جابه جا کرد مرسی داری)
                      3. من که نگفتم 2000 وات میخوام ، فقط حرف شما رو تایید کردم گفتم مثلاً در 2000 وات از دو تا 1000 وات استفاده میشه .
                      4.همون خونگی رو از فردا شروع میکنم ، تشکر.
                      5.یا علی نه نه ما این همه پول نداریم از این باندهای 1000 واتی با این همه دمو تشکیلات بخریم ، همون طور که گفتم 2000 وات مثال بود. در ضمن شما بازدهی آمپ و SMPS رو هم حساب کنید میره بالا 3000 وات .
                      میخوام 2 تا باند 100 وات واسه عقب ، 2 تا تیوتر 40 تا 60 وات واسه جلو و یه ساب 300 واتی که جمعاً میشه 620 وات که با بازدهی 60 درصد حدود 1050 وات مصرف داره . (میشه دو تا از همون 400 واتی های آقا بهنام ساخت).

خیلی آقایی شرمنده کردی مارو نشستی وقت گذاشتی و کمکمون کردی . @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- انشاالله جبران کنیم
                      اقایی داداش چاکریم شدید :biggrin:
                      اره امپو جابجا کردن بهتره :mrgreen:
                      خونگی رو استارتشو بزن هر جا مشکلی بود خودم کمک میکنم و حلش میکنیم فقط قبلش حتما از مهدی پیگیر شو که ایا pcb رو تموم کرده یا نه چون این pcb مشکل خنک کردن دیودای خروجی رو داره یه جوری گذاشتنش که نمیشه هیتسینگ بست روش

جواد تویتر 40 وات فک کنم زیاد بشه ها ! حد اکثر همون 40 وات بزار چون فرکانس که بالاست گوش راحت تر میشنودش بیشتر از 40 وات نرو برا تویتر هر چند من فک میکنم دو تا 20 وات تا 90% کفایت کنه!
                      اره با این احتساب 1000 وات کافیه دوتا از مدار بهنام خوبه

نه داداش این چه حرفیه وظیفهست به خدا کم کمکم نکردی حق داری به گردنم کلی کمکم کردی و وقت برام گذاشتی وظیفمه @};- @};- @};- @};- @};-

دیدگاه

ادامه ی داستان :
                        ساخت مدار SMPS با توان 700 وات .
                        لینک :
                        http://zaylogm.persiangig.com/image/smps-700w.png
                        این هم 800 واتیه :
                        http://zaylogm.persiangig.com/image/smps-800w.png

یه سوال این نماد چه قطعه ای هستش ؟ دیاکه ؟

حالا یه سوال دیگه ، 700 واتی و 800 واتی زیاد با هم فرق ندارند . فقط ماسفت ها ، زنر و دور سیم ها تفاوت دارند .
                        چه تغییراتی نیازه که بشه از 50 ولت تا 25 ولت متغیر ولتاژ گرفت ؟

دیدگاه

ادامه ی داستان :
                          ساخت مدار SMPS با توان 700 وات .
                          لینک :
                          http://zaylogm.persiangig.com/image/smps-700w.png
                          این هم 800 واتیه :
                          http://zaylogm.persiangig.com/image/smps-800w.png

یه سوال این نماد چه قطعه ای هستش ؟ دیاکه ؟

حالا یه سوال دیگه ، 700 واتی و 800 واتی زیاد با هم فرق ندارند . فقط ماسفت ها ، زنر و دور سیم ها تفاوت دارند .
                          چه تغییراتی نیازه که بشه از 50 ولت تا 25 ولت متغیر ولتاژ گرفت ؟
                          سلام اون قطعه وریستور یا مقاومت تابع ولتاژ هست که وجودش چندان هم با عدم وجودش فرق نداره :mrgreen:
                          کارش محافظته
                          اره حتی با مدار 900 واتیش هم فرق نداره کلا تو سوئیچینگ همین خوبه شما هر موقع خواستی قدرت رو زیاد کنی مدار کنترل تغییر نمی کنه می تونی مدار رو به دو بخش کنترل و قدرت تقسیم کنی که همه بلا ها سر مدار قدرت میاد از جمله نوع سوئیچ ها و دیود ها و ترانس.
                          با تغییر زنر ها میشه ولتاژ خروجی رو تغییر داد.
                          اینم مدارش

http://persianupload.com/kleeja/do.php?imgf=140618968914771.png

sigpic

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ناصر منتظری
                            سلام اون قطعه وریستور یا مقاومت تابع ولتاژ هست که وجودش چندان هم با عدم وجودش فرق نداره :mrgreen:
                            کارش محافظته
                            اره حتی با مدار 900 واتیش هم فرق نداره کلا تو سوئیچینگ همین خوبه شما هر موقع خواستی قدرت رو زیاد کنی مدار کنترل تغییر نمی کنه می تونی مدار رو به دو بخش کنترل و قدرت تقسیم کنی که همه بلا ها سر مدار قدرت میاد از جمله نوع سوئیچ ها و دیود ها و ترانس.
                            با تغییر زنر ها میشه ولتاژ خروجی رو تغییر داد.
                            اینم مدارش
                            ....
                            تشکر بله ، بعد از سوالم فهمیدم وریستوره ولی شماتیکش رو نمی شناختم . این طوری دیده بودم تو چند تا مدار

دیشب ، خوابم نمیبرد ، چرا ؟
                            نوشته اصلی توسط mahdi.7
                            ناصر جان اون مدار 3525 هم خوبه اما وقتی این مداراتو دیدم که با هسته کوچکتر و مدار ساده تر توان مورد نیاز رو به راحتی تحویل میده یه جورایی ازش سرد شدم... با هسته ETD59 تا 900 وات گرفته که خیلی کمه... ملت با ETD49 و همین شماتیک تا 1.2 کیلووات گرفتن. بنظر من اون شماتیک زیادی سادس و ارزشش نسبت به این مدار کمتره... با این که حدود 60 درصد PCB شو طراحی کرده بودم و همه قطعاتشو داشتم اما فعلا بیخیالش شدم. بعد این مدار اگه حوصله داشتی خیلی خوب میشه اون رو ارتقا بدیم و active PFC و یه فیدبک بهتر و کنترل ولتاژ و جریان و... بهش اضافه کنیم و فول بریج استفاده کنیم و توان بالاتر و با کیفیت تر بسازیم. نظرت چیه؟
                            یاد این پست افتادم ، داغون شدم ، دیدم داداش مهدی راست میگن 700 کجا 1200 کجا خودش هم با اون همه امکانات ، یه SMPS که خیلی خوف باشه :twisted: مثل اینها .

:twisted:
                            :twisted:

نظرتون چیه ؟ اینطوری فول بریج میشه ؟ (دیود شاتکی رو عوض نکردم ، نمیدونستم چی هست تو بازار) اگه بشه بیش از 2000 وات توان خروجیش میشه :mrgreen:

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی برای ساخت منبع تغذیه دوبل 50 و&#160

تشکر بله ، بعد از سوالم فهمیدم وریستوره ولی شماتیکش رو نمی شناختم . این طوری دیده بودم تو چند تا مدار
                              بله نماد های مختلفی داره
                              دیشب ، خوابم نمیبرد ، چرا ؟
                              نمی دونم :twisted:
                              نظرتون چیه ؟ اینطوری فول بریج میشه ؟ (دیود شاتکی رو عوض نکردم ، نمیدونستم چی هست تو بازار) اگه بشه بیش از 2000 وات توان خروجیش میشه :mrgreen:
                              http://xum.ir/images/2014/07/24/smps-2000w.png
                              یا علی مدد :cry:
                              این چیه دیگه :surprised:
                              یه وقت تو عمل این کار رو نکنی که چهار تا سوئیچ و هرچی هست با هم می سوزه :bye
                              اگه بخوای فول بریجش کنی باید دو تا 2113 استفاده کنی و فرمان اون ها رو جا به جا کنی :read:

sigpic

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X