اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیفون صوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیفون صوتی

سلام به همه دوستان
    دوستان عزیز چند روزیه که ایفون خونمون به مشکل خورده و خروجی صدا نداره ( یعنی صدا رو از خونه به دم در منتقل نمیکنه ولی بالعکس یعنی از دم در صدا به ایفون منتقل میشه )
    اول ایفون طبقه اول این مشکل رو داشت ولی بعدش من اومدم مهندس بازی در اوردم و ایفون خودمون رو دست زدم و 2تا خازن رو عوض کردم که کلی قطع شدش ، و نمی دونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعدش 2باره هر چی رو از بورد ایفون برداشته بودم 2باره سرجاش برگردوندم و قطعات قبلیش رو گذاشتم :
    حالا :
    1- همه چی درسته الا اینکه خروجی صدا نداره و مثل طبقه پایین شده ؟ چی کارش کنم
    ایفون از این قدیمیا مارک الکترو آلا هست ( 15 سال پیش تقریبا ) و نمیدونم ایرادش از کجاشه . میشه راهنمایی کنین
    در ضمن همه چیش درسته الا هم همین صداش یعنی الان در رو هم باز میکنه و مشکلش فقط صداشه
    تشکر فقط توضیح کامل بدین ممنون میشم
    برو شیر درنده باش ای دغل میانداز خود را چو روباه شل
    راهنمایی در مورد ساخت فلزی اب

پاسخ : آیفون صوتی

سلام
    کلیدی که تو گوشی خونه است را با اسپری تمیز کن یا عوض کن.اگه نشد میکروفنش را هم عوض کن.
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahpoori
      سلام
      کلیدی که تو گوشی خونه است را با اسپری تمیز کن یا عوض کن.اگه نشد میکروفنش را هم عوض کن.
      سلام
      ممنون انجام دادم قبلا ولی تاثیرینداشته
      دوستان کسی نمیتونه بیشترک کمک کنه

دیدگاه

سلام جسارتا بلندگوی دم درب خراب نشده؟این آیفونها آب بندی نیستند و باران به داخل آنها نفوذ میکنه.پشت برد را هم ببین اثر آب خوردگی نداره؟مورد داشتیم مس ها خورده شده و قطع شده بوده!
        آیا سیم کشی سالمه؟
        هر جا را تا حالا تست کردی بگو .

دیدگاه

سلام جسارتا بلندگوی دم درب خراب نشده؟این آیفونها آب بندی نیستند و باران به داخل آنها نفوذ میکنه.پشت برد را هم ببین اثر آب خوردگی نداره؟مورد داشتیم مس ها خورده شده و قطع شده بوده!
          آیا سیم کشی سالمه؟
          هر جا را تا حالا تست کردی بگو .
          سلام نه مشکلی نداره
          سیم کشیشم اکی هس ، ایرادش از کجاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

زنگ که میزنی دم در صدای زنگ میاد؟
            من شکم به سیم کشیه.4تا سیم که مال انتقال صدا و در باز کن هست تو همه طبقه ها مشترکه و فقط سیم زنگ هر طبقه جدا میره.شاید یکی از اون 4 تا قطع باشه.
            اصلا گوشی و صفحه را باز کن و با 4 تا سیم به هم وصل کن و یه تغذیه 12 هم بهش بده تا مطمئن باشیم از سیم کشی نیست.اگه نشد یه عکس با کیفیت از پنل و گوشی بذار.

دیدگاه

زنگ که میزنی دم در صدای زنگ میاد؟
              من شکم به سیم کشیه.4تا سیم که مال انتقال صدا و در باز کن هست تو همه طبقه ها مشترکه و فقط سیم زنگ هر طبقه جدا میره.شاید یکی از اون 4 تا قطع باشه.
              اصلا گوشی و صفحه را باز کن و با 4 تا سیم به هم وصل کن و یه تغذیه 12 هم بهش بده تا مطمئن باشیم از سیم کشی نیست.اگه نشد یه عکس با کیفیت از پنل و گوشی بذار.
              سلام
              همه چیش درسته به جز اینکه صدا رو رد نمیکنه
              والا پنل گ.شی رو مطمئنم درسته ولی دم دری رو نه،
              الان برم بازش کنم کدوم سیمها مربوط به زنگ میشه و ...، کلا یه توضیح می دی ؟

دیدگاه

سلام
                مشکل صدا قشنگ از گوشی به دم در نمیره یعنی الا نمیره در حالی که گوشی دیگه آوردم درسته.و طبقه پایینمون هم ایفونش همه چی سالمه فقط نمیدونم مشکلش ایفون طبقه ما چیه
                الان 2تا تابا دیگه اوردم که وقتی زنگ میزنی از پنل دم در صدای زنگ بالا نمیاد(فک کنم مدار صدا داخلش ندارهاین مدل )،ولی صدا از گوشیش راحت پایین میره و خراب نیس ،هر دوتاش همینجوریه
                چییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کار کنم .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X