ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50

موضوع: -

2015/04/21
    1
    0

پاسخ : ساخت و مونتاژ انواع لوستر led

سلام
    من یک لوستر می خواستم که می تونه بدون ال ای دی و چراغ باشه چون فقط نقشه دکور رو داره می خواستم با دو ردیف گوی که حداکثر ارتفاعش بشه 50 سانت اما ابعادش 180 در 40 سانته باشه ساخته بشه متریال هم می تونه ارزون ترین تو بازار انتخاب بشه ایا شما سفارشش رو قبول می کنید ؟ اگر جواب شما اری هست لطفا به من برای ارسال قیمت و مواد ایمیل بزنید با تشکر sale_agkgroup@yahoo.com
    2015/05/13
    1
    0

سلام بر دوست عزيز
    اگه برات امکان داره چند مدل از لوستر هاي آماده شده بزار که بتونيم بيشتر استفاده کنيم .راستي يادم رفت بگم که مطالبت براي من فوق العاده بود ممنون از لطفت
    2012/01/02
    855
    148
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...
    2014/07/04
    14
    0

سلام
    روش سری کردن بصورت عکس بگذارید
    یا نقشه
    2012/01/02
    855
    148
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...
    2015/09/30
    1
    0

با سلام من میخام لوستر ریسه ای بسازم تو خونه بعد بفروشمش چند تا سوال دارم:
    طراحی سه بعدیشو میتونم بکنم جای سوراخ ها رو روی صفحه استیل و تعداد دونه و کریستال تو هر نخ یا ریسه رو میتونم مشخص کنم
    البته تا حالا انجام ندادم ولی برای یه نفر طراحیشو کردم و تقریبا فهمیدم چجوریه
    صفحه استیل میگن امادش هست حالا امادش برا یه صفحه 30 چقدره تقریبا ایا خودم بسازم مناسبت تر در میاد ؟
    مراحل ساختشو میتونین بگین؟ همون ورق استیل روش گالوانیزه درست میگم بعد چجوری اینا رو بهم بچسبونم بعد به سقف چجوری وصل میشه البته فکر کنم من چون میخام لوستر رو بفروشم لازم به اینکارا نباشه درسته؟ اونو نصاب باید نصب کنه؟
    بعد اگه خودم نصب کنم جای لامپ یکبار مصرف و led ها رو باید برش بزنم بجز سوراخهای ریسه ها ؟
    من تا حالا نساختم صفحشو برا برقش میترسم به مشکل بر بخورم مگر خیلی تحقیق کنم شاید بتونم
    بعد اگه امادش رو بگیرم سوراخاشو چکار کنم باید مثل طراحی من باشه اون وقت چکار کنم
    بعد کلا میصرفه اینکارو بکنم فکر میکنین چقد برام سود داشته باشه
    تو رو خدا جواب بدین چون میخام هزینه یکیشو بکنم بسازم میخام ضرر نکنم
    ممنون
    2015/11/28
    1
    0

سلام نوار دور استیل ازکجا میشه تهیه کرد با واشر پلاستیکی دور LED نمیتونم پیداشون کنم
    2015/12/04
    1
    0

سلام ورق استیل رو خودم میتونم سوراخش کنم؟ بجای ورق استیل نمیشه ورق اهن استفاده کرد و بعدش داد ابکاری؟ ی لوستر ۶۰ در۶۰ چندتا ال ی دی میخوره؟ سوراخ ال ی دی ها باید چند باشه؟ سوراخ نی ها چی؟
    2012/01/02
    855
    148

2015/12/28
    1
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_Malvandi
    این عکس شاستی کار هست که با ورق گالوانیزه درست شده و برش خورده و با لیزر سوراخکاری شده و خم شده و جوش کاربیت خورده و رنگ کوره ای.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

این عکس استیل زیر کار هست که با کاتر برش خورده و با واتر جت سوراخکاری شده.

این هم عکس از نحوه ی قرار گیری جفتشون رو هم و نصب روی سقف بدون قطعات.

عکسها حذف شدن چطور میتونم این عکسارو ببینم
صفحه 5 از 5 نخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)