اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کتاب آبی IEEE

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کتاب آبی IEEE

لینک زیر کتاب آبی است که در مورد کلیدهای فشار ضعیف میباشد.

http://ultrashare.net/hosting/fl/ebe3dca4dc

کتاب آبی IEEE

با سلام و عرض خسته نباشید :P
    می خوام بدونم IEEE به غیر این رنگها هم رنگ دیگری داره و این رنگ ها هر کدومش مربوط به چه کتابی میشه :?:
    موفق باشید

دیدگاه

کتاب آبی IEEE

سلام دوست عزیز.
      من تا الان فقط همین یه دونه رو دانلود کردم و اینم بگم که به غیر از این چند تا مدل دیگه هم هست به اسم کتاب قرمز و طلایی و....
      یه چیز تو مایه های کتابهای آلمانی برا ی مدارات الکترونیکیه .
      این شرکت به جای شماره جلد با رنگ کتابهاشو منتشر میکنه . ولی در مورد برق هستن . من خودم اطلاعات آنچنان زیادی در موردش ندارم و امیدوارم که دوستان دیگه که می دونند اطلاعات بیشتری رو در اختیارت بزارن.....

دیدگاه

کتاب آبی IEEE

اگر نویسنده محترم آدرس وبلاگی که این کتابها را بدون ذکر منبع استنساخ میکنند را درج کنند به دوستداران کتابهای رنگی IEEE راهنمایی لازم خواهد شد!

ارادتمند شما - نویسنده همان وبلاگ!!

دیدگاه

کتاب آبی IEEE

نوشته اصلی توسط shahsavan
          اگر نویسنده محترم آدرس وبلاگی که این کتابها را بدون ذکر منبع استنساخ میکنند را درج کنند به دوستداران کتابهای رنگی IEEE راهنمایی لازم خواهد شد!

ارادتمند شما - نویسنده همان وبلاگ!!

دوست عزیز... نویسنده وبلاگ!!!!
          من این آدرس رو گذاشتم اینجا و البته لینکشو از یکی از دوستام گرفته بودم .
          دوست عزیز ، اگر این کتاب رو شما پلود کردید ، ما شرمنده! اگر میشه لینک وبلاگتونو بزارید اینجا تا از وبلاگتون ، بقیه دوستان هم استفده کنند!

نه.. اگر شما پلود نکرده باشید .. دیگه نمی تونید اینطوری بگید که باید منبع ذکر بشه . چون شما هم لینکو پیدا کردید . پس نمی تونید ادعایی بکنید که چرا منبع ذکر نشده..
          هر چند که این کتاب برای شما نیست و منبع اصلی هم مال یک جای دیگس ..

ولی یه پیشنهاد براتون دارم . اگر مقاله ای رو پلود می کنید .. برای اون پسورد بزارید و پسوردش رو هم اسم وبلاگتون بزارید تا به صورت اوماتیک اسم منبع برده بشه و اگر مقاله ای می نویسید ، توش تبلیغات وبلاگتون رو بزارید تا اگر اسم منبع برده نشد ، توی اون کتاب یا مقاله اسمی از منبع باشه ...

در هر حال خوشحال میشیم اگر لینک سریه ماقی این کتابهارو بزارید!

دیدگاه

پاسخ : کتاب آبی IEEE

سلام لینک خراب شده،اگه امکان داره دوباره پلودش کنید.

دیدگاه

http://www.phalls.com/showthread.php?p=700818#post700818

مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

لینکی که دادین (با اینکه ادعا شده کتاب آبی هست و اسم فایل هم همینه) ولی در واقع استاندارد 1037 IEEE هست.

کتابهای رنگی IEEE خلاصه ای از کلیه استانداردها رو در یک زمینه خاص ارائه می کنند. در استانداردها (مثل همین 1037) مواردی مثل تست های مرتبط با دستگاه و شرایط تعمیر و نگهداری به تفصیل گفته میشه که در کتاب های رنگی فقط به اون اشاره میشه.

با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X