اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار آلارم قوی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار آلارم قوی

سلام دوستان یک مدار آلارم قوی میخواستم حدالامکان کوچیک باشه و بار کمی از تغدیه بکشه.
    قدرتش هم اونقدر باشه که آقا دزده رو فراری بده :smile:
    پیشاپیش ممنونم...

پاسخ : درخواست مدار آلارم قوی

نوشته اصلی توسط giga0101
    سلام دوستان یک مدار آلارم قوی میخواستم حدالامکان کوچیک باشه و بار کمی از تغدیه بکشه.
    قدرتش هم اونقدر باشه که آقا دزده رو فراری بده :smile:
    پیشاپیش ممنونم...
    سلام
    یکم بیشتر توضیح بده که می خوای چجوری باشه و دقیقاً چه کاری انجام بده..؟
    مشخصات ولتاژ و جریان منبع تغذیه ات رو هم بگو چقدره؟
    می خوای با میکرو کنترلر باشه یا مدار ترتیبی؟
    *** يا راهي خواهم يافت، يا راهي خواهم ساخت ... ***

دیدگاه

واسه دزدگیر می خوام و قراره بیرون نصب بشه تغذیه 2 آمپر هستش اما باتری backup 500ma
      فکر میکنم آژیر پیزو خوب باشه اما نمیدونم از کجا باید بخرم... می خوام جدا از میکرو کار کنه و ولتاژ منبع 12 ولته...
      ممنون

دیدگاه

فکر میکنم آژیر پیزو خوب باشه اما نمیدونم از کجا باید بخرم...
        جاهایی که دزدگیر نصب میکنن یا میفروشن دارن. از نصاب های دزدگیر ماشین هم میتونی بگیری .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط giga0101
          واسه دزدگیر می خوام و قراره بیرون نصب بشه تغذیه 2 آمپر هستش اما باتری backup 500ma
          فکر میکنم آژیر پیزو خوب باشه اما نمیدونم از کجا باید بخرم... می خوام جدا از میکرو کار کنه و ولتاژ منبع 12 ولته...
          ممنون
          این ماژول های آماده ی PIR که در قالب پک آماده ی سنسور حرکتی به نام چشمی دزدگیر یا چشمی راه پله در بازار موجوده، میتونه کمکتون کنه. زمانش هم برای مدت زمان نواختن آژیر قابل تنظیمه ( مثل تایم روشنایی راه پله). از الکتریکی ها که چراغ راه پله نصب می کنن هم میتونی کمک بگیری. فقط شما باید یه آژیر بهش متصل کنی. واسه آژیر هم این آژیر هایی که باتری Backup دارن خوب هستن. یه سر هم به اینا که دزدگیر ماشین وصل میکنن بزن. :smile:
          *** يا راهي خواهم يافت، يا راهي خواهم ساخت ... ***

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X