اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آداپتور برق به یو اس بی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آداپتور برق به یو اس بی

سلام دوستان تو سایتی یو اس بی فن(پنکه یو اس بی) دیدم که انرژی مورد نیازش از پورت یو اس بی کامپیوتر میگرفت آیا آداپتوری وجود دارد که به جای اینکه با یو اس بی کامپیوتر روشن بشه با برق شهر روشن بشه درصورت وجود لطفا مشخصات دقیق یا لینک خرید اینترنتی را بدهید

پاسخ : آداپتور برق به یو اس بی

من که نفهمیدم الان اداپتور میخوای یا فن؟اخه اداپتور که با یو اس بی روشن نمیشه اصلا چرا باید اداپتور رو با یو اس بی روشن کنیم (منظورتون مبدل افزایندس؟)
    ولی اگه یه فن دارید و میخواید اونو با چیزی بجز یو اس بی روشن کنید یه اداپتور 5 ولت مستقیم 0.5 یا 1 امپری بخرید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط yyy2006
      سلام دوستان تو سایتی یو اس بی فن(پنکه یو اس بی) دیدم که انرژی مورد نیازش از پورت یو اس بی کامپیوتر میگرفت آیا آداپتوری وجود دارد که به جای اینکه با یو اس بی کامپیوتر روشن بشه با برق شهر روشن بشه درصورت وجود لطفا مشخصات دقیق یا لینک خرید اینترنتی را بدهید
      شارژر اکثر تلفن های همراه usb هست توی بازار مبایل برید و یه نمونه که حداقل جریان 300ma بده بگیرید کابون راه میوفته

دیدگاه

شما میتونید از آداپتورهای طرح آیفون استفاده کنید. تو گوگل شارژر آیفون رو سرچ بکنید میتونید نمونه مشابهش رو ببنید. خروجیش 5 ولته 1 آمپره.
        من قبل عید که گرفتم 5000 تومن بود.(از الکترونیکی).

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : آداپتور برق به یو اس بی

نوشته اصلی توسط pasha owrang
          شما میتونید از آداپتورهای طرح آیفون استفاده کنید. تو گوگل شارژر آیفون رو سرچ بکنید میتونید نمونه مشابهش رو ببنید. خروجیش 5 ولته 1 آمپره.
          سلام دوست عزیز من یه آداپتوری مخام که بشه این پنکه usb را مستقیم به پریز برق وصلش کرد و روشن بشه

دیدگاه

از هر آداپتور 5V با جریان 500mA تا 1A میتونید استفاده کنید تو بازار ریختهههههه

دیدگاه

http://eshop.eca.ir/%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%BE%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%DA%86%DB%8C%D9%86%DA%AF/1316-%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%BE%D8%AA%D9%88%D8%B1-5-%D9%88%D9%84%D8%AA-1-%D8%A2%D9%85%D9%BE%D8%B1-5V-1A.html
              آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

[شما میتونید از آداپتورهای طرح آیفون استفاده کنید. تو گوگل شارژر آیفون رو سرچ بکنید میتونید نمونه مشابهش رو ببنید. خروجیش 5 ولته 1 آمپره.

سلام دوست عزیز من یه آداپتوری مخام که بشه این پنکه usb را مستقیم به پریز برق وصلش کرد و روشن بشه]
                همونطوری که گفنم شما میتونید از این http://suntech.ir/ipod-touc-acc/48-apple-iphone-5-charger.html/http://suntech.ir/ipod-touc-acc/48-apple-iphone-5-charger.html نوع آداپتور ها رو از الکترونیکی ها تهیه بفرمایید و استفاده بکنید.قیمتی هم نداره نهایتا 6000 تومنه(5v , 1A) هم هست :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X