اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول hc05 در مد master

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول hc05 در مد master

سلام ،من ماژول hc05 را در مد slave استفاده کردم ولی مد master را نتوستم کار کنم :cry:
    کسی میتونه راهنماییم کنه چجوری در مد master جسجو کنم بلوتوث ها رو و به دنبال ادرس بلوتوث خاصی بگردم،و وقتی که دیده شد. در خواست pair شدن بده و اتصال برقرار شه؟!چه کامندهایی باید داد؟ :angry:
    ممنون میشم راهنماییم کنید... :cry:

پاسخ : ماژول hc05 در مد master

http://www.iranmicro.ir/forum/showthread.php?t=9269&page=2

دیدگاه

سلام . من از مد slave استفاده کردم درست هم بود. ولی وقتی at command رو برای master میزنم( AT+ROLE=1) از حالت at command خارج میشه
      کسی میدونه مشکلش چیه؟
      ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shadi1234 نمایش پست ها
        سلام . من از مد slave استفاده کردم درست هم بود. ولی وقتی at command رو برای master میزنم( AT+ROLE=1) از حالت at command خارج میشه
        کسی میدونه مشکلش چیه؟
        ممنون
        درود . ماژول رو از تغذیه جدا کنید . دکمه ماژول رو نگه دارید و تغذیه رو وصل کنید . در این حالت بادریت سریال 38400 خواهد بود . مجدد است کنید . اگر نشد با دستور at+orgl در همین مود ، تنظیمات رو ریست کنید . برای بازگشت به حالت قبل ، تغذیه رو یکبار قطع و وصل کنید

دیدگاه

ممنون از پاسخ گویی
          مشکل اینه که به محض این که دستور MASTER رو میزنم هر باز از حالت COMMAND خارج میشه.
          الان هر دستوری رو میزنم OK میده ولی اجرا نمیشه. مثلا اسمش رو تغییر میدم و OK میزنه ولی وقتی اسمش رو میپرسم همون قبلیه و تغییری نکرده

دیدگاه

ماژول رو ریست کردید به تنظیمات پیشفرض ؟ ممکنه تداخل تنظیمات باشه . تنظیمات سریال مانیتور رو هم بررسی کنید newline

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X