اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت بیسیم با برد 10 کیلومتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت بیسیم با برد 10 کیلومتر

با سلام
    من یک ماژول RF میخوام که باهاش فقط یک رله رو وصل کنه و بین 5 تا 10 کیلومتر برد داشته باشه
    و سوال دیگه ایم که داشتم این بود که ماژول های TX , RX که برای ریموت های RF استفاده میشوند میتونم بردشون را با ماژول های تقویت کننده RF از 100 متر به 5 کیلومتر یا بالاتر برسونم چطوری آیا قابل انجام است؟
    لطفا کمکم کنید گیرم :bye :mrgreen: :question: :biggrin: :nice: :nerd: oo: :angry: :applause: :wow: :cry2: :read: :cry: :rolleyes:

پاسخ : ساخت بیسیم با برد 10 کیلومتر

یک مرد نیست جواب بده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sinasat
      یک مرد نیست جواب بده
      دوست عزیز
      برد بالا دو چیز را توی ذهن تداعی میکنه:
      1- فرکانس پایین
      2- توان ارسالی بالاتر و حساستر کردن گیرنده
      شما تجربه کار مخابراتی دارین؟

دیدگاه

من میخوام با ماژول های RF کارکنم یک ماژول میخوام که بردش تا 10 کیلومتر رو جواب بده یا حداقل 5 کیلومتر رو :angry: :cry2: :read:

دیدگاه

آقا واقعا که هم یک نفرم نیست جواب بده دقیقا 3 هفته است منتطرم

دیدگاه

با سلام :read:
            برای کنترل خاموش و روشن شدن یک رله با این فا صله که به احتمال فراون دید مستقیم هم نداری باید تو فرکانس پایین کار کنی صد البته که باید از خاموش ویا روشن شدن رله مطمئن شی که نیاز به یه فیدبک از گیرنده هست.تو فرکانس پایین طول آنتن زیاد هستش.
            راه حل دوم استفاده از بستر gsm هستش .بایه سیم کارت و یه ماژول شبیه sim900میتونی از هرکجا که بخوای با sms ,...... یک یا چند تارو کنترل کنی.
            راه اندازی enc28j60 و enc424j600 برای RL-TCPnet

راه اندازیks0108 با emwin

راه اندازی lcd7 اینچ با داریور داخلی stm32f429

دیدگاه

داداش من میخوام از ماژول RF استفاده کنم نه gsm

دیدگاه

فک میکنم نهایتا 500 متر اونم با ماژول های شاخ جواب بگیری اگرم بخوای 1 کیلومتر جوا بگیری یه آنتن خیلی خیلی بلند میخوای به نظر من که با RF این کار به این راحتیا شدنی نیست

دیدگاه

با سلام دوستان کسی نیست ما رو برای ساخت این بیسیم یاری کنه :job: :bye :nerd: :angry: :applause: :wow: :cry2: :read: :rolleyes: :icon_razz: :mrgreen: :biggrin: :question:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sinasat
                    با سلام دوستان کسی نیست ما رو برای ساخت این بیسیم یاری کنه :job: :bye :nerd: :angry: :applause: :wow: :cry2: :read: :rolleyes: :icon_razz: :mrgreen: :biggrin: :question:
                    اگه دو طرف در دید هم هستن میتونی از آنتهای جهت دار استفاده کنید. البته ماژول آماده ای که در دسترس باشه توی ایران برای این مسافت فک کنم نتونی پیدا کنی و باید خودت زحمت تقویت سیگنال را بکشی. باند مخابراتی را انتخاب کن و توی اینترنت دنبال چیپ تقویت کننده بگرد. اگه هم خیلی کارت جدی هست و نیاز داری بهم پی ام بده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X