اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بیاین درباره ی متن نوشتن روی تلویزیون.....

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بیاین درباره ی متن نوشتن روی تلویزیون.....

سلام دوستان

من می خوام بدونم که نوشتن متن روی تلویزیون کاربردی داره ؟
    حالا.........

من از اینترنت یک هدر فایل tvout.hرا دانلود کردم این هدر فایل نوشته برای اردینو هست ایا میشه در کد ویژن استفاده کرد ؟

من با کد ویژن امتحان کردم و یه عالمه خطا داد چرا ؟

اینم از هدرفایل
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...GE&cad=rja

پاسخ : بیاین درباره ی متن نوشتن روی تلویزیون.....

سلام
    صلوات
    هر چیزی دونستنش خوبه
    اما امروزه رفتن دونبال نوشتن روی tv های قدیمی(crt) واقعا از بین بردن وقت و عمره
    این فایلی که گذاشتی برای GCC نوشته شده در صورتی که کدویژن از GCC استفاده نمیکنه
    GCC مثله: Atmel Studio , IAR
    و نکته آخر اینکه این چیزی که گذاشتی فقط هدر فایلی هست که کارش معرفی های اولیه جهت فعال سازی سورس هست و بدون سورس این فایل هیچ فایده ای نداره.
    اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
    شهيد دکتر مصطفي چمران
    اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    ; C is not for children

دیدگاه

می دونی چیه من می خوام پروژه ای بسازم که روی تلویزیون و روی فیلم متن بنویسه یا با تلویزیون یا با استفاده از OCXبرای ویژوال سی شارپ اما بیشتر ocxها پولی هستن پس پیدا نمیشه تنها راش همینه که بریم با avrبنویسیم

دیدگاه

سلام و صلوات
        برای زبان c الان چیزی به خاطر ندارم
        اما bascom اگر به سایت رسمیش بری یه کتابخونه برای راه انداری tv گذاشته شاید نسخه demo هم داشته باشه اگرهم خواستی نسخه اصلیش رو بخری خبر بده تا بهت بگم چیکار کنی
        من چند مورد خرید داشتم کتابخونه هاش واقعا رضایت بخش هستن
        اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
        شهيد دکتر مصطفي چمران
        ; C is not for children

دیدگاه

خود شرکت بسکام هم به کد هاش اطمینان نداره

نه من با سی راحت ترم

دیدگاه

سلام
            بر محمد پیامبر صلوات
            خود شرکت بسکام هم به کد هاش اطمینان نداره
            رو چه حسابی این رو گفتی داداش؟
            من bascom فول ورژن رو خریدم و کتابخونه مربوط به مموری ها هم همینطور و در زمینه کار با mega تا امروز مشکل جدی ندیدم اما در زمینه xmega خیلی باگ داره
            اما هیچی زبان c نمیشه
            من هم چون تنها از bascom سراغ داشتم معرفی کردم
            اگر چیزی به پستم خورد خبر میدم
            موفق و شاد باشید
            شهيد دکتر مصطفي چمران
            ; C is not for children

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X