اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وجود صدای هووووم در ساب ووفر اکتیو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

وجود صدای هووووم در ساب ووفر اکتیو

سلام دوستان گل

بنده یه سیستم صوتی دارم که یک خروجی ساب ووفر به صورت مونو داره .یک ساب ووفر اکتیو که برای سینمای خانواده بوده هم بهش متصل کردم که ورودی 5.1 هم داره .
    خلاصه خروجی ساب ووفر سیستم رو میدم به ورودی 5.1 به قسمت ورودی ساب ووفر , اما صدای هوووم داره . با چند تا کابل تکی امتحان کردم . با بعضی ها که صدای هووووم بسیار وحشتناکی میداد و ویبره میزد و الان یکی بهش وصل کردم که صدای هووومش کمتره ولی بازم وجود داره !
    البته وقتی کابل رو از پشت آمپ میکشم بیرون این صدای هوم وجود نداره حتی وقتی ولم ساب ووفر تا ته بازه

نمیدونم چشه !!! به نظر شما ایراد از این کابلهای آشغال هست ؟
    ضمن اینکه حساسیت ورودی ساب ووفر هم 400 مینی ولت هست و فکر کنم بالاست . آمپلی فایر هم سونی v-810 هست

راهی برای حذف این صدای آزار دهنده وجود داره یا باید سیم ضد نویز بخرم ؟

البته اینو هم ذکر کنم که خروجی ساب ووفر آمپ سالم هست چون با ساب ووفر قبلی که روش وصل بود خوب کار میکرد .
    خود ساب ووفر هم سالم هست . ساب رو که به خروجی کامپیوتر وصل میکنم مشکلی نداره . صدا رو که تا ته بدون موزیک باز میکنم کوچکترین نویز و هومی نداره

متاسفانه پشت میز تلویزیون خیلی شلوغ پلوغه و یه ترانس 110 ولت هم هست که فکر میکنم وجود این ترانس هم بدون تاثیر هم نباشه ؟!؟ هر چند سعی کردم سیم رو از ترانس دور نگه دارم و یه نیم متری فاصله داره !

پاسخ : وجود صدای هووووم در ساب ووفر اکتیو

میتونی یدونه سیم از زمین امپ بدی به منفی سیم ار سی که بین این دو قرار میدی
    زکات علم نشر آن است
    بیشتر با من اشنا بشین :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
    ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

پاسخ : وجود صدای هووووم در ساب ووفر اکتیو

پیچ گراند پشت آمپ رو باز کردم ویه تیکه سیم بستم بهش و دادم به منفی سیم rc

اما بازم نشششششششششد :cry2:

خلاصه ساب رو جابجا کردم و گذاشتم سمت چپ میز که دیگه سیم rc از تو اون شوغی و ازدحام پشت میز رد نمیشد ! (چون آمپ سمت چپ میز هست) خلاصه مشکل تا حد زیادی برطرف شد

فکر کنم واجب شد که سیم ضو نیوز درجه 1 بخرم :|

البته یه سیم rca جنس خوب که برای آمپ ساب ووفر ماشینم خریده بودم دارم . باید بگردم پیداش کنم :angry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X