اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال اطلاعات فلش به صورت بیسیم به کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال اطلاعات فلش به صورت بیسیم به کامپیوتر

سلام دوستان

به نظر شما ارسال اطلاعات کول دیسک یا فلش به صورت بیسیم به یک کامپیوتر ممکنه ؟

یعنی ما یه فلشو از راه دور به کامپیوتری متصل کنیم ، میشه ؟
    ((( تا زماني که به قدرت نرسيده اي فرمانبردار باش و چون به آن رسيدي، فروتن. )))

((( سکه ها هميشه سر و صدا مي کنند ، اما پول هاي کاغذي همواره ساکت اند. پس وقتي ارزش شما زياد مي شود، ساکت و فروتن باقي بمانيد.)))

پاسخ : ارسال اطلاعات فلش به صورت بیسیم به کامپیوتر

کار نشد نداره ولی با این توضیحات مفصلی که دادید حتما جواب خوبی پیدا میکنید
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط icarus
      کار نشد نداره ولی با این توضیحات مفصلی که دادید حتما جواب خوبی پیدا میکنید
      قصد شما کمک کردنه واقعا؟
      چه اطلاعاتی نیاز دارید دوسته من؟

((( سکه ها هميشه سر و صدا مي کنند ، اما پول هاي کاغذي همواره ساکت اند. پس وقتي ارزش شما زياد مي شود، ساکت و فروتن باقي بمانيد.)))

دیدگاه

میتونید قصد من رو با دادن اطلاعات بیشتر امتحان کنید
        شما میخواین اطلاعات و بفرستید و از اونجایی که تاپیک تو بخش AVR هست من فقط میتونم حدس بزنم که با میکرو میخواین این کارو بکنید
        حالا اینجا سوالا ایناست با چه ماژولی چه حجم فایلی چه حجم کول دیسکی با چه سرعتی چه فاصله ای اصلا چرا این روش هزار تا راه دیگه هست و .....
        اگر هم فقط درحد سواله که آیا میشه آیا نمیشه آره میشه چرا نشه کار نشد نداره
        من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

لطفا یه سری هم به این تایپیک بزنید
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=280.0

دیدگاه

نوشته اصلی توسط icarus
            میتونید قصد من رو با دادن اطلاعات بیشتر امتحان کنید
            شما میخواین اطلاعات و بفرستید و از اونجایی که تاپیک تو بخش AVR هست من فقط میتونم حدس بزنم که با میکرو میخواین این کارو بکنید
            حالا اینجا سوالا ایناست با چه ماژولی چه حجم فایلی چه حجم کول دیسکی با چه سرعتی چه فاصله ای اصلا چرا این روش هزار تا راه دیگه هست و .....
            اگر هم فقط درحد سواله که آیا میشه آیا نمیشه آره میشه چرا نشه کار نشد نداره
            با حال بود :biggrin:تا حالا اینطوری بهش فک نکرده بودم :biggrin:

اکی یریم سراغ ارایه ی اطلاعات مورد نیاز :

1.میکرو نباشه بهتره :biggrin:
            2.ماژولو نمیدونم ( بالاخره هرماژولی که بتونه اطلاعات با نرخی که USB رو دچار مشکل نکنه بفرسته )
            3.کول دیسک 1 گیگا بایت
            4.فاصله ماکسیمم 100 متر (حتی کمتر هم قابل قبوله )
            5. سرعت هرچی باشه مهم نیس فقط مشکل ساز نشه برای پورت USB
            6. یکی از اون هزار راهه دیگه چیه ( به ما هم یاد بدید دعا می کنیم ) :biggrin:

نه در حد سوال نیس در حد انجامه و پروژه وسیع تر از این حرفاست

ممنونم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط engpakbaz
              لطفا یه سری هم به این تایپیک بزنید
              http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=280.0
              این ادرس چه ربطی داشت به موضوع دوست عزیز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mamaly2008
                این ادرس چه ربطی داشت به موضوع دوست عزیز
                اگه بری به اون آدرس میبینی که دوستمون 40 تا سوال مطرح کرده اونجا حالا اومده اینجا جواب میخواد

به ترتیب جواب شما :
                1-اگه میخوای میکرو نباشه که تاپیک رو اشتباه اینجا ساختی سوال اینه که پس با چی باشه ؟ پایین تر نظر میدم
                2-ماژول کارش رو با میکرو عموما انجام میده یعنی میکرو دستور میده اون اطاعت میکنه در کل ماژولی ندیدم که کار مورد نظر شما رو انجام بده به جز یک مورد
                که اونهم ماژول نیست WIFI SD CARD هست که هم کارت ای دی هست و هم وای فای سر خود داره سرچ کن ببین کارتو راه میندازه یا نه
                3- فعلا نظری نمیشه داد
                4-به ماژول بستگی داره حتی کیلومتر هم میتونه باشه
                5-بستگی داره باز به ماژول و ....
                6-یکی رو بالا گفتم اینجا هم چون خالی نباشه یکی دیگه میگم
                روتر وای فای با قابلیت USB شیرینگ سرچ کن میبینی چیه هیچ توضیح خاصی هم لازم نداره بدم

در مورد شماره 1 اگه میکرو نمیخوای باشه از مینی پی سی ها هم میشه استفاده کرد

در حد پروژه اگه هست توضیح بدی هم من هم باقی دوستان راه های کامل تر و بهتر و ساده تر بتونیم بدیم
                در ضمن بدون تعارف کار با پورت USB تخصصی و سخت هست و به راحتی نمیشه کار کرد باهاش

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X