اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از میکروکنترلرهای خانواده stm8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از میکروکنترلرهای خانواده stm8

سلام
    با توجه به اینکه در حال حاضر زیرمجموعه ای مرتبط با این خانواده پیدا نکردم ، این موضوع را اینجا مطرح کردم .
    لطفا در صورتی که تجربه کار با این خانواده را دارید ، بیان فرمایید .
    آیا بهتر نیست که بجای استفاده از خانواده avr mega ( نامشخص بودن کیفیت و تولیدکننده و بعضی دلایل دیگر ) از این خانواده استفاده شود ؟
    تشکر .

پاسخ : استفاده از میکروکنترلرهای خانواده stm8

داداش تو کدوم سایت خرید اینترنتیش هست؟
    .The best question deserves a better answer
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=-=
    «پناه»می برم «به خدا»
    از عـیبی که ، «امروز» در خود می بینم، و «دیروز» «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب» ملامت کرده ام.
    محتاط باشیم، در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران». وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از "فردای خودمان" .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط •.´™ مَسِِــــح`.•
      داداش تو کدوم سایت خرید اینترنتیش هست؟
      شرکت کویر الکترونیک

دیدگاه

[glow=red,2,300]داداشی خودت با این میکروها کار کردی؟
        کد نویسیش با keil?
        دارم دیتا شیتشو میخونم[/glow]
        «پناه»می برم «به خدا»
        از عـیبی که ، «امروز» در خود می بینم، و «دیروز» «دیگران را» به خاطر، «هـمان عیـب» ملامت کرده ام.
        محتاط باشیم، در «سرزنش» و «قضاوت کردن دیگران». وقتی نه از «دیروز او» خبر داریم و نه از "فردای خودمان" .

دیدگاه

بچه ها این مدلی که توی این سایتی مه دوستمون داد قیمتش 6 پونصده و میشه گفت یه ارم 8 بیتیه

امکاناتش خیلی شبیه به ارم !
          مخصوصا usart اش !
          اینم لینک دیتا شیت

کد:
          http://www.st.com/web/en/resource/technical/document/datasheet/CD00200092.pdf
          «پناه»می برم «به خدا»

دیدگاه

سلام به همه
            بر محمد پیامبر صلوات
            کد نویسیش با keil?
            این IC مربوط به تولیدات شرکت ST
            برای همین مثل بقیه محصولاتش ابتدای نام این محصول هم حروف ST اومده"STM8"
            این شرکت IC هایی که از ARM گرفته شده رو در مدل های مختلفی بیرون داده که قدرتشون هم بسیار عالیه
            یه سری از این ARM های تولید این شرکت در ابتداشون کلمه CORTEX رو دارن
            تا جایی که من خبر دارم برای کد نویسیش از IAR و KEIL میشه استفاده کرد و ATMEL STUDIO پشتیبانیش نمیکنه
            بهتره که این پست رو به بخش ARM انتقال بدی
            بله با وجود این قیمت هایی که برای ARM های جدید در نظر میگیرن و قابلیت هایی که دارن بهتره که از اونها استفاده بشه
            اما هم KEIL و هم IAR پولی هست و این وسط Atmel Studio هست که مجانی و این رو یادتون باشه که اکثر نرم افزار های کرک شده برای تولید انبوه اصلا قابل اعتماد نیستن
            نکته: Atmel Studio از محصولات خودش منجمله arm های خودش پشتیبانی میکنه که قیمتشون از ST گرونتره
            اي خدا ، من بايد از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از اين راه طعنه زنند. بايد به آن سنگدلاني که علم را بهانه کرده و به ديگران فخر ميآ*فروشند، ثابت کنم که خاک پاي من هم نخواهند شد. بايد همه آن تيره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترين و افتاده ترين مرد روي زمين باشم.
            شهيد دکتر مصطفي چمران
            اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم
            ; C is not for children

دیدگاه

نوشته اصلی توسط •.´™ مَسِِــــح`.•
              [glow=red,2,300]داداشی خودت با این میکروها کار کردی؟
              کد نویسیش با keil?
              دارم دیتا شیتشو میخونم[/glow]
              میکروکنترلرهای 8بیتی این خانواده مبتنی بر آرم نیستند و با مراجعه به لینک زیر میتوان دریافت که توسط keil پشتیبانی نمی شوند ، البته نرم افزاری رایگان برای کار با این خانواده در همین لینک ارائه شده است .
              http://www.st.com/stonline/stappl/pr...esourcetype=SW

دیدگاه

من ذیباگرشو پیدا کردم که با ورژن سون 32 بیتی سازگاره که من 64 هستم دوستان
                دانلود کنن
                کد:
                http://www.st.com/st-web-ui/static/active/en/st_prod_software_internet/resource/technical/software/sw_development_suite/stmstudio.zip

البته اگه جاوا 32 بتی نصب کنین نصب میشه
                «پناه»می برم «به خدا»

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X