اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین نرم افزار برای طراحی سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین نرم افزار برای طراحی سایت

بهترین نرم افزار برای طراحی سایت که نیازی به کدنویسی نداشته باشه چیه؟
    دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

پاسخ : بهترین نرم افزار برای طراحی سایت

دریم ویوور خوبه نرم افزار زیاد هست و همه هم ادعا ی آسونی می کنند
    اول توکل
    دوم پشتکار
    سوم مشورت
    چهارم عمل
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

بنام خدا

سلام
      دوست عزیز پیشنهادمیکنم برید سراغ طراحی قالب برای مدیرت محتوا از این جور نرم افزار ها استفاده کنید
      من چند سایت در میشاسم که دارن به صورت رایگان قالب برای وردپرس رو اموزش میده اگه دوست داشتی بگو بزارم
      !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
      نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

سلام
        از دوستان ممنونم
        با وردپرس کار کردم دنبال یه چیزی می گردم که معتبر باشه و احتمال حک کردنش کم باشه
        آیا این وردپرس، جوملا و ... قابل اطمینان هستند یا برنامه نویسی بهتر باشه؟
        دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

دیدگاه

به نام خدا
          بله امنیت داره در مورد امنیت ها هم باید تو اینترنت سرچ کنی چیزها زیادی هست باید سرچ کنی
          !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
          نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

جوملا یاد بگیر .هم آسون هم امن هم انعطاف پذیر هم قدرتمند همچی دیگه .نیازتو برطرف میکنه، خودم با جوملا سایت میزنم.

سرچ کن انجمن جوملا فروم .آموزش و همچی داره.
            موفق باشی.
            به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X