اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بورد fpga پردازش شبکه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بورد fpga پردازش شبکه

با سلام خدمت مهندسین عزیز

من دنبال یک بورد fpga برای قرار گرفتن در شبکه هستم. طوری که 2 تا پورت اترنت داشته باشه تا بشه بسته ها را با یکی دریافت کنه و بعد از انجام پردازش های لازم
    به خروجی (پورت دوم) ارسال کنه.
    مدل خاصی به این شکل هست که بتونم بخرم؟ اگه توی ایران موجود نبود چه کار باید بکنم؟

پاسخ : بورد fpga پردازش شبکه

تا جایی که میدونم باید اترنت رو خودت پیاده سازی کنی.
    شاید مدلی اومده که روی خودش داشته باشه
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

من دوتا پیشنهاد دارم، اگر امکانش هست یا با یه پورت اینکارو انجام بدین، یعنی از همون پورت که میگیرین خروجی رو بفرستین روی TX همون پورت بعد توی کامپیوتر به صورت نرم افزاری تحلیلتون رو انجام بدین، چون تمام ایولیوشن بردهایی قیمت پایینی که من دیدم همشون تک پورت بودن. و پیشنهاد دومم ایه که خودتون یه برد بزنین و هر چیزی که لازم دارین روش سوار کنین.
      در ضمن دیجیلنت دوتا مدل داره ببینید بدرتون میخوره؟ البته خیلی گرونن.
      http://digilentinc.com/Products/Detail.cfm?NavPath=2,400,796&Prod=NETFPGA
      http://digilentinc.com/Products/Detail.cfm?NavPath=2,400,1228&Prod=NETFPGA-1G-CML

يا حق

دیدگاه

چه نرخ داده ای نیاز دارید؟
        چه حجم پردازشی نیاز دارید؟
        پروتکل شبکه مورد نظرتون چیه؟

یک FPGA ساده میتونه جوابگوی کار باشه؟ اگر اینطوره میشه بردی برای این کار با هزینه پایین طراحی کرد که ارزونتر از خرید بردهای معمول دربیاد.

یا علی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X