ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2013/07/10
    2,098
    80

روشن نشدن گوشي!!!!!!!!!!!!!!

با سلام بر اساتيد
    من يک گوشي ساده نوکيا دارم از اين 70 تومني ها که هيچي نداره!! 6 ماهه که خريدم!!! چند روز شارژ اش نکردم!! بعد از 5 روز رفتم گوشي را شارژ کنم ديدم دکمه روشن شدن را که ميزنم !! گوشي روشن نميشه!! ميخواستم بدونم مشکل از چي هست!! ولتاژ باتري را گرفتم روي 2.6 بود !!! الان ميخوام بدونم ايا باتري خراب شده يا مدار گوشي خراب شده يا اداپتور 5 ولتي خراب شده است!!
    چطور مي تونم بفهمم اداپتور شارژ گوشي سالم است؟؟؟ از نوع سوزني هست!!!

سپاس
    2014/05/28
    6
    0

پاسخ : روشن نشدن گوشي!!!!!!!!!!!!!!

بعضی وقتها که باتری زیاد از حد خالی میمونه بخواب میره و باید بیشتر تو شارژر بزاریدش و یا حتی نیاز میشه باطری رو شوک داد(لیتیوم یون)
    اگر منبع تغذیه مطمئن دارید ولتاژ رو روی 3.6 بزارید و با موبایل وصلش کنید. اگر روشن بشه از باطری هستش
    قبل از این کارها شارژر رو هم با یه گوشی دیگه تست کنید
    2014/06/18
    675
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط ircaspianhero
    با سلام بر اساتيد
    من يک گوشي ساده نوکيا دارم از اين 70 تومني ها که هيچي نداره!! 6 ماهه که خريدم!!! چند روز شارژ اش نکردم!! بعد از 5 روز رفتم گوشي را شارژ کنم ديدم دکمه روشن شدن را که ميزنم !! گوشي روشن نميشه!! ميخواستم بدونم مشکل از چي هست!! ولتاژ باتري را گرفتم روي 2.6 بود !!! الان ميخوام بدونم ايا باتري خراب شده يا مدار گوشي خراب شده يا اداپتور 5 ولتي خراب شده است!!
    چطور مي تونم بفهمم اداپتور شارژ گوشي سالم است؟؟؟ از نوع سوزني هست!!!

سپاس
    باتري ها اگه خيلي خاموش بمونن ديگه نمي تونن گوشي رو براي بوت اوليه هم روشن کنن. (گوشي من هم اگه مثلا 4 روز شارژ نشه ديگه روشن نميشه. و بايد يه ضره باطري رو شارژ کرد)
    براي اينکه ببيني باتري چقدر شارژ داره بايد ببيني چند ميلي آمپر ميده. ربطي به ولتاژ نداره.
    براي اينکار مولتي مترتو رو رنج 200 ميلي آمپر يا اگه داره بالا تر بزار ، بعد به باتري وصلش کن ( اينو هيچ وقت براي باتري هاي سربي و li-ion انجام نده.) اگه ديگه کمتر از 50 ميلي آمپر ميده بايد يه جوري شارژش کني .
    اولين راه حل اينه از اين باتري شارژ کن ها هست که باتري رو بهش مي زني ، چند دقيقه بزار شارژ بشه تا گوشيتو روشن کنه بعد از گوشيت شارژش کن.
    دومين راه حل اينه 1 ولت بالا تر از ولتاژي که روي باتري نوشته رو بهش بدي و چند دقيقه بذاري شارژ شه بعد هم ديگه مي دني.

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2010/08/14
    311
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.astinhost
    باتري ها اگه خيلي خاموش بمونن ديگه نمي تونن گوشي رو براي بوت اوليه هم روشن کنن. (گوشي من هم اگه مثلا 4 روز شارژ نشه ديگه روشن نميشه. و بايد يه ضره باطري رو شارژ کرد)
    براي اينکه ببيني باتري چقدر شارژ داره بايد ببيني چند ميلي آمپر ميده. ربطي به ولتاژ نداره.
    براي اينکار مولتي مترتو رو رنج 200 ميلي آمپر يا اگه داره بالا تر بزار ، بعد به باتري وصلش کن ( اينو هيچ وقت براي باتري هاي سربي و li-ion انجام نده.) اگه ديگه کمتر از 50 ميلي آمپر ميده بايد يه جوري شارژش کني .
    اولين راه حل اينه از اين باتري شارژ کن ها هست که باتري رو بهش مي زني ، چند دقيقه بزار شارژ بشه تا گوشيتو روشن کنه بعد از گوشيت شارژش کن.
    دومين راه حل اينه 1 ولت بالا تر از ولتاژي که روي باتري نوشته رو بهش بدي و چند دقيقه بذاري شارژ شه بعد هم ديگه مي دني.
    باتري تمامي موبايلها ليتيوم هستند و اتصال کوتاه آنها خطرناک. براي روشن شدن گوشي سطح ولتاژ شما بايد حداقل 3.7 ولت باشه.
    2013/12/21
    بابل-ایمن آباد
    2,026
    1,040

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkplus
    باتري تمامي موبايلها ليتيوم هستند و اتصال کوتاه آنها خطرناک. براي روشن شدن گوشي سطح ولتاژ شما بايد حداقل 3.7 ولت باشه.
    کاملا درسته.
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.

---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5