اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعمیر گیرنده دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعمیر گیرنده دیجیتال

سلام دوستان :eek:
    من تلویزیون sonyقدیمی دارم و خواستم از دستگاه دیجیتال لینوکسی استفاده کنم.و همچنین وقتی سیم انتن رو به پشت گیرنده دیجیتال میزنم و سه سیم قرمز و سفید و زرد رو به مبدل میبرم و سیم مبدل رو به پشت تلویزیون وصل کردم ولی تصویر نشون نمیده و همه ی کانالها سیاه نشون میده و همچنین اینم بگم که جستجوی خودکار رو میزنم یه بار صدا داره تصویر نداره یا اگر هم داشته باشه پارازیت داره.اینم بگم قبلا که استفاده می کردم خوبه خوب بود الان اینجور شده
    به نظرتون ایراد چیه؟؟؟ممنون میشم پیشنهاد و راهکاراتون رو بگید.

پاسخ : تعمیر گیرنده دیجیتال

سلام این گیرنده ها به آنتن خیلی حساسند.ممکنه سیم آنتن یا جهت آنتن خراب شده باشه.قبلا خوب بوده؟
    الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

دیدگاه

ممنون از شما
      شبکه های شما و نسیم بازار پویا و.....رو میگیره اما شبکه ی تلویزیون یعنی1 و2 و3 و.....رو نمیگیره به نظرتون چیکار کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ra1372
        ممنون از شما
        شبکه های شما و نسیم بازار پویا و.....رو میگیره اما شبکه ی تلویزیون یعنی1 و2 و3 و.....رو نمیگیره به نظرتون چیکار کنم؟
        من این مشکل رو داشتم (البته با تلوزیون سامسونگ)
        سیم انتن قبل از رسیدن به خود انتن قطع شده بود-همه شبکه ها جز یک و دو سه میگرفت سیم رو عوض کردم درست شد.

دیدگاه

سلام
          بله منم با تلویزیون سامسونگ امتحان کردم جواب نمیده فقط دیجیتال رو میگیره؟؟نمیشه یه چیزی رو انتن نصب کرد که قوی تر بشه؟ :rolleyes:

دیدگاه

:cry2:

دیدگاه

خب انتنت عوض کن کاکو
              من از یه نفر پرسیده بودم قبلا میگفت هر انتنی با این دستگاه های دیجیتال جواب نمیده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X