اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال لیبل پرینتر به میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال لیبل پرینتر به میکرو

سلام به دوستان
    در یکی از پروژه های جدیدم نیاز به این دارم که بتونم میکرو کنترلرم (ATXMega128A1) رو به یک دستگاه لیبل پرینتر متصل کنم . تا هم اطلاعاتی را بزبان فارسی روی آن چاپ کنم و هم اینکه خط و خطوطی نیز بعنوان جدول و غیره بتونم رسم کنم و از همه مهمتر اینکه بتونم یک بارکد معمولی از نوع EAN 13 رو روی لیبل چاپ کنم .

من می خوام برای راحتی کار از پورت سریال استفاده کنم و در ضمن مثل همیشه از زبان C++ استفاده می کنم .

از دوستان اگر کسی قبلا کار کرده و یا اطلاعاتی در این مورد داره خواهش میکنم . منو راهنمایی کنه . با تشکر فراوان . :redface:
    - به دنبال فرصت عمري تباه کردم ! فرصت جواني ام بود من اشتباه کردم .

پاسخ : اتصال لیبل پرینتر به میکرو

در زمان های گذشته در یک سیستم کنترل کننده صف، برای ارتباط با پرینتری که دارای پورت موازی بود از طریق اطلاعات موجود در دفترچه پرینتر و دستورات آن عمل شد که به راحتی امکان چاپ انواع کاراکتر فارسی و لاتین با سایزهای مختلف در آن پیش بینی شده بود. اما در مورد پرینتری که قصد ایجاد ارتباط را با آن دارید، باید در ابتدا بررسی کنید که آیا جزئیات ارتباط آن در دسترس است که در صورت در دسترس بودن بر مبنای همان اطلاعات می توانید ارتباط را برقرار کنید.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

پاسخ : اتصال لیبل پرینتر به میکرو

خیلی ممنون جناب طراح !

از بچه های سایت اگر کسی با مدل خاصی از لیبل پرینتر کار کرده لطفا مدلش رو بگید در غیر این صورت پس از بررسی های لازم و انتخب پرینتر مدل پرینتری را که استفاده خواهم کرد در اینجا معرفی می کنم . با تشکر فراوان .
      - به دنبال فرصت عمري تباه کردم ! فرصت جواني ام بود من اشتباه کردم .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X