اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خطا در راه اندازی ارتباط سریال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خطا در راه اندازی ارتباط سریال

ا عرض سلام و درود خدمت سروران گرامی
    بنده تازه با نرم افزار Labview آشنا و شروع بکار کردم, چند وقته قصد دارم یک سری اطلاعاتو بصورت سریال ( پورت COM ) از میکرو بخونم و داخل نرم افزار به نمایش دربیاورم. در قسمت راه اندازی ارتباط سریال مشکل دارم و بعد از اجرا خطایی ظاهر میشه و من نمیدونم اشکال از کجاست ؟!
    پیغام خطاش اینه :

Error -1073807202 occurred at Property Node (arg 1) in VISA Configur Serial Port (Instr).vi->Untitled 1
    Possible reason(s):

LabVIEW: (Hex 0xBFFF009E) VISA or a code library required by VISA could not be located or loaded. This is usually due to a required driver not being installed on the system.
    درضمن من با Virtual Serial Port Driver پورت COM مجازی ایجاد کردم و در Hyper Terminal و VISA configure serial Port نرم افزار Labview پورت های مجازی Pair شده را دستی وارد کردم ولی بازم خطا دارم :cry:
    حتی ورژن 2013 این نرم افزارم نصب کردم ولی مشکل از اونم نبود.

واقعا ممنون میشم کمکم کنین
    من این سوالو داخل یه تاپیک دیگه پرسیده بودم ولی متاسفانه به نتیجه رسیده اعلام شده !! واسه همین دوباره میپرسم

پاسخ : خطا در راه اندازی ارتباط سریال

سلام
    منم این مشکل را دارم
    بروژه راه اندازی موتور dc با نرم افزار لب ویو را که در شماره 7 مجله نویز اومده است
    کسی میتونه راهنمایی کنه

دیدگاه

download and install NI VISA

دیدگاه

سلام منم این مشکل و داشتم در چند حالت پیش میاد باید از حلقه ویک تایمر استفاده کنید یاتنظیمات سریال فرستنده وگیرنده یک سان باشد یا پورتی که استفاده می کنید جای باز و مورد استفاده قرار گرفته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X