اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد ماژول RF

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد ماژول RF

سلام مهندسین، یه سوال داشتم... برای ارسال هم زمان اطلاعات دو سنسور بوسیله ماژول RF باید چیکار کرد؟ ماژولی هست که دو ورودی تو فرستنده و دو خروجی تو گیرنده داشته باشه؟؟؟ میشه از nrf24l01p استفاده کرد؟؟؟

پاسخ : سوال در مورد ماژول RF

نوشته اصلی توسط omid_z
    سلام مهندسین، یه سوال داشتم... برای ارسال هم زمان اطلاعات دو سنسور بوسیله ماژول RF باید چیکار کرد؟ ماژولی هست که دو ورودی تو فرستنده و دو خروجی تو گیرنده داشته باشه؟؟؟ میشه از nrf24l01p استفاده کرد؟؟؟
    میتونی اطلاعات هر دو سنسور را در یک پکت قرار بدی و با nrf بفرستی و سمت دیگه دریافت کنی و پکت را باز کنی و به دو جای مختلف بدی

دیدگاه

منظورت از پکت چیه دوست عزیز، چجوری؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omid_z
        ممنون میشم به این سوال دوستمون جواب بدین؟واسه من هم همین سوال پیش اومده که چیه و چجوری؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omid_z
          ببین مثلا داده سنسور اول یک بایت هست. داده سنسور دوم هم یک بایت هست. هر دو را میگیری و در یک بسته دوبایتی (2Byte Packet) ارسال میکنی. ماژول nrf در هر ارسال میتونه یک بسته 32بایتی را ارسال کنه. و سرعت ارسال هم ماکزیمم 2مگابیت هست.
          در گیرنده هر دو بایت را دریافت میکنی و هر کاری خواستی روش انجام میدی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedf_hamedf
            ببین مثلا داده سنسور اول یک بایت هست. داده سنسور دوم هم یک بایت هست. هر دو را میگیری و در یک بسته دوبایتی (2Byte Packet) ارسال میکنی. ماژول nrf در هر ارسال میتونه یک بسته 32بایتی را ارسال کنه. و سرعت ارسال هم ماکزیمم 2مگابیت هست.
            در گیرنده هر دو بایت را دریافت میکنی و هر کاری خواستی روش انجام میدی
            ممنون دوست عزیز فقط اینکه گفتین در یک بسته دوبایتی (2Byte Packet) ارسال میکنی,چجوری تو بسته بزاریم ؟منظورم اینه که این یه دستور تو برنامه نویسیشه یعنی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mti_azad
              ممنون دوست عزیز فقط اینکه گفتین در یک بسته دوبایتی (2Byte Packet) ارسال میکنی,چجوری تو بسته بزاریم ؟منظورم اینه که این یه دستور تو برنامه نویسیشه یعنی؟
              بله این ماژول این امکان را داره و باید توی برنامه این کار را انجام داد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedf_hamedf
                بله این ماژول این امکان را داره و باید توی برنامه این کار را انجام داد.
                بعد تو بسکام هم هست این دستور؟دوست عزیز من با این دستور آشنایی ندارم,میشه دستورشو کامل بنویسین البته بیسیک؟متشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mti_azad
                  بعد تو بسکام هم هست این دستور؟دوست عزیز من با این دستور آشنایی ندارم,میشه دستورشو کامل بنویسین البته بیسیک؟متشکر
                  توی بسکام خودش به تنهایی بعید میدونم دستوری داشته باشه. اما توی تاپیکهای دیگه دوستان کد بسکام گذاشتن. به اونها سر بزنید. بنده خودم با C کار میکنم و codevision

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X