اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار های قفل گذار بر روی درایو ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار های قفل گذار بر روی درایو ها

سلام
    دوستان کسی میدونه یا تست کرده که ایا این نرم افزار های قفل گذار که میتونیم نصب کنیم و روی درایو ها و فایلها قفل بذاریم وقتی با یه سیستم عامل دیگه بالا میاییم میتونیم درایو رو باز کنیم یا باز هم قفل هستند؟! کسی تست کرده یا میدونه؟

پاسخ : نرم افزار های قفل گذار بر روی درایو ها

دوستان خواهشا اگر کسی اطلاعی داره پاسخ بده-خیلی نیاز دارم شدید :mrgreen:

دیدگاه

از wise folder استفاده کن WFHSetup.rar
      فایل جدا و درایو رو برات هم قفلش میکنه هم سوپر هیدن جوری برات قفل و هیدن میکنه که پلیس فتا هم نتونه بازش کنه :twisted:
      فقط اگه اگه اگه اگه اگه اگه اگه اگه اگه اگه اگه :mrgreen: پسوردش یادت رفت باید هارد رو ببری بدی بیرون تا بازش کنن و دیسکش رو دریبارن سکتور به سکتور ریکاوریش کنن

این بلا سرم اومده که میگم پسوردش یادم رفته بود و اول با خودم گفتم بزار بندازم رو pc داداشم شاید بازش کرد که دیدم نشد یه درایو پر عکس و فیلم های دوربین که خاطرات یه طایفه توش بود با خودم میگفتم اگه باز نکنه باید از کره خاکی فرار کنم چون یه طایفه به خونم تشنه میشدن
      یا انواع اقسام برنامه ها خواستم بازش کنم که نشد حتی خودم ریکاوری کردم که نشد آخر بردم دادم بیرون داخل هارد رو باز کردن و دیسکش رو گذاشتن داخل یه دستگاه اندازه دستگاه فتوکپی از این بزرگاش و ریکاوریش کردن و اطلاعات رو رویه یه هارد دیگه ریختن ریکاوری 8.5ساعت طول کشید oo:

دیدگاه

جالب بود -فکرش رو نمیکردم اینطوری باشه!
        من از فولدر لاک استفاده کردم -الان چیزی که میخوام بدونم اینه این نرم افزار هم همین طوریه؟ یا نه؟
        کسی میدونه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
          جالب بود -فکرش رو نمیکردم اینطوری باشه!
          من از فولدر لاک استفاده کردم -الان چیزی که میخوام بدونم اینه این نرم افزار هم همین طوریه؟ یا نه؟
          کسی میدونه؟
          این برنامه فایل با هر پسوندی ، فولدر ، درایو با هر حجمی رو هم میتونه قفل کنه هم هیدن

همانطور که گفتم موقعی که هیدن میکنه رو یه کامپیوتره دیگه هم هیدن

هیدن کردنش هم طوریه که هیچ سیستم عامل با نرم افزاری قابلیت دسترسی مستقیم رو به سکتور ها نداره
          حتی nod32 یا ستاپ ویندوز هم به درایو با فابل یا فولدر قابلیت دسترسی نداره

تنها راش اینه که wise folder نصب بشه و پسورد هاش زده بشه و اون فایل آزاد بشه

شما میتونید دوتا پسورد مختلف برای نرم افزار تعریف کنید
          یکیش پسورد لاگین نرم افزاره
          یکیش هم پسوردی هست که بصورت جدا برای هر فایل یا فولدر یا درایو تعریف میکنید هست

این قابلیت تعریف چند مرحله پسورد دبگه هر راهی رو برای دسترسی به اون فایل فولدر درایو و غیر غیر ممکن میکنه

دیدگاه

متشکرم
            نه نرم افزاری که شما معرفی کردید معلوم شد که جوابش رو داده!
            ولی من منظورم نرم افزاری هست که خودم استفاده کردم- میخوام بدونم این هم مثل نرم افزار شما این قابلیت ها رو داشته یا نه!
            چون قبلا از این نرم افزار-فولدر لاک- استفاده کردم و پی سی دست کسی بود میخوام بدونم ایا میتونسته به فایلها دسترسی داشته باشه!

دیدگاه

متشکرم
              نه نرم افزاری که شما معرفی کردید معلوم شد که جوابش رو داده!
              ولی من منظورم نرم افزاری هست که خودم استفاده کردم- میخوام بدونم این هم مثل نرم افزار شما این قابلیت ها رو داشته یا نه!
              چون قبلا از این نرم افزار-فولدر لاک- استفاده کردم و پی سی دست کسی بود میخوام بدونم ایا میتونسته به فایلها دسترسی داشته باشه!
              یه لینکی،چیزی ازش بذار تا تستش کنم

سرچ کردم چند تا برنامه مختلف آورد

دیدگاه

از bitlocker هم میتونی استفاده کنی.خود ویندوز هم داره اونو.وینوزم سون.

یه گوگل کن طرز کارش دستت میآد.
                به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.
                  یه لینکی،چیزی ازش بذار تا تستش کنم
                  سرچ کردم چند تا برنامه مختلف آورد
                  راضی به زحمت نیستم ولی اگر تست کنید یا کسی بدونه خیلی ممنون میشم-
                  http://bindownload.com/archives/1388/05/03/folder-lock-6-2-5.php

دیدگاه

راضی به زحمت نیستم ولی اگر تست کنید یا کسی بدونه خیلی ممنون میشم-
                    http://bindownload.com/archives/1388/05/03/folder-lock-6-2-5.php
                    یرنامه رو امتحان کردم
                    متاسفانه امنیتش کمه
                    ار محیط خود ویندوز و نرم افزار هایی که رو ویندوز نصب میشه(مانند:نود32،برنامه های ریکاوریو...)به قسمت های قفل شده با نرم افزار نمیشه دسترسی پیدا کرد تا حتی رو یه pc دبگه هم که باز نکرد یعنی من نتونستم بازش کنم

ولی با محیط dos راحت تونستم فایل ها رو ویرایش هم کنم که این محیط dos خوبیش اینه که چون خیلی قدیمیه (درحد10سال) کمتر کسی فک کنم عقلش به استفاده از dos برسه
                    خیلی راحت میشد با یه دستور D:\Acce\Users به محتویات پوشه users دسترسی پیدا کرد در حالی که پوشه users با Folder.Lock قفل شده بود

دیدگاه

تشکر فراوان-
                      تو محیط داس فقط تونستید اسم فایلها رو ببینید یا فولدر رو باز کنید یا اینکه کپی و موو هم تونستید انجام بدید ؟

دیدگاه

سلام

من با bitlocker خود ویندوز 7 کار کردم بسیار عالی هست. هم روی ویندوز 7 و هم 8 و هم XP کار می کنه. (با توجه به اینکه XP این قابلیت رو نداره وقتی این فلش رو بهش میزنی از طریق اتورانی که بالا میاد می تونی نصبش کنی.)
                        تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
                        دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
                        مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
                        حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

تشکر فراوان-
                          تو محیط داس فقط تونستید اسم فایلها رو ببینید یا فولدر رو باز کنید یا اینکه کپی و موو هم تونستید انجام بدید ؟
                          کپی موو ساده در حد سواد داس من که نشد انجامش بدم

ولی یا یکم سعی و تلاش میشه چون راحت من تونستن تا اسم فایل رو تغییر بدم

شما خیالت راحت یاشه 0.001درصد آدما این روزا داس اصلا یادشون نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X