اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام کردن چطوریه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام کردن چطوریه

سلام من خودم با avr کار کردم پروگرم کردم ولی تو تلویزیون چطوریه؟؟؟؟یعنی باید ایسی رو از جاش در بیاری پروگرام کنی؟؟؟؟؟ی توضیح بدید پروگرامشو از کچا باید بیاریم؟؟؟؟

پاسخ : پروگرام کردن چطوریه

سلام
    نوشته اصلی توسط reza90422107
    سلام من خودم با avr کار کردم پروگرم کردم ولی تو تلویزیون چطوریه؟؟؟
    منظورتون رو نفهمیدم :sad: یعنی یه ایسی قابل برنامه ریزی روی برد تلوزیون هست؟ هر ایسی قابل برنامه ریزی نیست :read: .
    یعنی باید ایسی رو از جاش در بیاری پروگرام کنی؟؟؟؟؟
    اگه ایسی قابل برنامه ریزی لحیم شده باشه حتما یه کانکتور براش قرار دادن که روی همون سیستم برنامه ریزی میشه اگه نه اون رو روی سوکت هایی قرار میدن که برای پروگرم کردن براحتی از برد جدا بشه.
    ی توضیح بدید پروگرامشو از کچا باید بیاریم؟؟؟؟
    ببینید اسم و شماره ایسی چیه :agree:
    قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

پاسخ : پروگرام کردن چطوریه

سلام من خودم با avr کار کردم پروگرم کردم ولی تو تلویزیون چطوریه؟؟؟؟یعنی باید ایسی رو از جاش در بیاری پروگرام کنی؟؟؟؟؟ی توضیح بدید پروگرامشو از کچا باید بیاریم؟؟؟؟
      با سلام
      ای سی های حافظه رو خارج از تلوزیون پروگرام میکنن.و همه تلوزیونها این ای سی رو دارن. این ای سی ها 8 پایه هستن که شمارهی اونها با 02-04-08-016 و 032به پایان میرسه.هر وقت برنامه ای ای سی ها پاک شه اونارو پروگرام میکنن.(پروگرام کردنشون دستی نیست).واسه پروگرام کردن باید اینگونه عمل کنید.مثلا تلوزیون شما سامسونگ الیم فیت با مدل شاسی .....هست.شما باید ی ای سی حافظه کپی تلوزیون خودتون با همون مدل شاسی پیدا کنید.
      دستگاه پروگرامر هم تو بازار موجوده. پروگرامر دو سوکت داره که ی سوکت ای سی خام قرار میگیره و طرف دیگه ای سی پر(پروگرام شده).وقتی دو ای سی رو سر جاشون قرار دادید ی دکمه داره اونو نهایتا تا 1 دقیقه نگه میدارید بعد وقتی چراغ پروگرامر روشن شد یعنی مموری خام پروگرام شده.اینم بگم ای سی تلوزیونی که برنامش حذف شده دیگه قابل پروگرام کردن نیست باید ی ای سی خام رو پروگرام کنید بعد جای گزین.
      موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X