اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در طراحی کتابخانه پروتل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در طراحی کتابخانه پروتل

سلام دوستان خسته نباشید
    ممنون میشم کمکم کنید
    برای ساخت قطعه ای که در کتابخانه پروتل موجود نیست من به شیوه زیر عمل کردم :
    1- ساخت کتابخانه شماتیک قطعه
    2- ساخت کتابخانه پی سی بی قطعه
    3- ایجاد پروژه integrated library
    4- افزودن کتابخانه شماتیک و پی سی بی به پروژه و ست کردن کتابخانه پی سی بی به عنوان فوت پرینت بر روی کتابخانه شماتیک
    5- کامپایل کتابخانه یکپارچه integrated library
    مشکل ؟
    مشکل اینجاس بعد ازطی کردن مراحل فوق که چندین بار انجام شده وقتی کتابخونه جدید رو در ی شیت طراحی شماتیک جدید اضافه میکنم و میخوام برای طراحی ازش استفاده کنم
    بخش شماتیکش کاملا در دسترس هست به همون شکلی که در کتابخانه شماتیک طراحی شده بوده ولی فوت پرینتش برای طراحی پی سی بی موجود نیست

ممنون میشم راهنمایی کنید
    اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

پاسخ : مشکل در طراحی کتابخانه پروتل

کتابخانه را قرار بده
    باد می وزد ...
    میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
    تصمیم با تو است ...

دیدگاه

ممنون از جوابت ....
      اون مشکل حل شد مشکل فعلی اینه که قطعه طراحی شده ولی وقتی باهاش مداری طراحی میشه .... اتصالات این قطعه در بخش پی سی بی لحاظ نمیشه ... بی زحمت ی نگاه بهش بنداز ببین کجای کارم اشتباس خیلی اذیت میکنه

http://eset.uk.net/ftp/lib3.rar

مشابه شکل زیر :
      اشک هایی که پس از هر شکست ریخته میشوند همان عرق هاییست که برای پیروزی ریخته نشده است

دیدگاه

سلام
        من به لایبراری شماتیکی که ساختین نگاه کردم مشکل اینه که شما پین هایی که گذاشتید برعکس هستند طریقه صحیح گذاشتن پین ها اینه که یه سر این پینا به صورت چهار نقطه سفید است که باید به بیرون باشه تا به قطعات دیگر وصل بشه به شکل زیر توجه کنید:

دیدگاه

آقا دمت گرم ممنون عجب نکته ظریفی بود !!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X