اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بهترین کتاب ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بهترین کتاب ماشین

دوستان به نظر شما بهترین کتاب ماشین های الکتریکی که خاصیت خودآموز بودن داشته باشه (دسترسی به استاد ندارم) به نظر شما کدام کتاب هست .
    تو ترجمه شده ها من این کتاب ها رو میشناسم :

1- ماشیت های الکتریکی - پ س سن
    2 -ماشین های الکتریکی چاپمن
    3 -ماشین های الکتریکی بیم بهارا

پاسخ : بهترین کتاب ماشین

سلام.
    به نظر من کتاب نوشته پ س سن ساده و روان گفته. من که باهاش خیلی خوب درس رو یاد گرفتم. اما اگه می خواهی واقعا درس رو بفهمی از کتاب ماشین پردازش استفاده کن که حرف نداره. عالی عالیه. من این کتاب رو بهت توصیه می کنم. بدون استاد، ماشین رو فول می شی. . . . .

دیدگاه

سلام
      بهترین کتاب برای شروع کتاب ماشینهای الکتریکی DC و AC هنرستان رشته ی برق می باشد . اما اگر پیدا کردی کتاب مبانی ماشینهای الکتریکی نوشته دکتر کلهر انتشارات دانشگاه شیراز است . این کتاب آخری را آقای دکتر کلهر برای دانشجویان و علاقمندان غیر رشته برق نوشته اند .
      موفق باشید

دیدگاه

سلام
        بهترین کتاب ماشین های الکتریکی ، پی س سن است
        بای :bye
        در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

دیدگاه

bimbhara

دیدگاه

بهترین کتاب رو اگه بخوای باید بگم هیچکدوم از اینا نیست چون هیچ کتابی رو نمیتونی پیدا کنی که بهترین باشه.هر کتابی یه سری محاسن داره یه سری معایب.شما بهتره با یکی از این کتاب ها شروع کنی بعد هر کجا به مشکل خوردی میتونی بری سراغ اون یکی کتاب ها.ممکنه با اون توضیحی که سایر کتاب ها داده باشن موضوع رو بهتر متوجه بشی.در کنارش اگه بتونی از مطالب آموزشی و انیمیشن های خوبی که تو اینترنت هست استفاده کنی فکر نکنم به مشکل بخوری.برای یادگیری ماشین هم فیزیک رو هم خوب یادبگیری خیلی میتونه کمکت کنه.
            موفق باشی.
            Never regard study as a duty,but as a enviable opportunity to learn to know the liberating influence of beauty in the realm of the spirit for your own personal joy and to the profit of the community to which your later work belongs
            Albert Einstein

دیدگاه

ماشین چاپمن بیشتر به صورت عملی هستش و ساده
              ولی اون دوتای دیگه بیشتر تئوری مخصوصا بیم بهارا
              سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
              بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
              از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
              { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amgh_12
                دوستان به نظر شما بهترین کتاب ماشین های الکتریکی که خاصیت خودآموز بودن داشته باشه (دسترسی به استاد ندارم) به نظر شما کدام کتاب هست .
                تو ترجمه شده ها من این کتاب ها رو میشناسم :

1- ماشیت های الکتریکی - پ س سن
                2 -ماشین های الکتریکی چاپمن
                3 -ماشین های الکتریکی بیم بهارا
                سلام دوست عزیز
                (ضمن عرض ارادت به همه دوستان ، این هم نظر من!)
                کتاب کلهررو قسمت میدم طرفش نری :smile: از زندگی سیر میشی؛ کتابی که نویسنده اش تو مقدمه اش غیر مستقیم گفته که کتابش سطحیه!
                بیم بهارا هم بعضی جاها تو تئوری غرق میشه ، اما تا جایی که من دیدم یه مزیت بزرگ داره و اون هم اینکه کمتر مطلبی رو نگفته گذاشته یا سرسری رد شده، فکر کنم اگه جایی گیر کردی واسه رفع اشکال بد نباشه
                پ س سن بد نیست ، تئوری اش بیشتر از چاپمنه و بهمون نسبت دردسر خوندنش بیشتر
                کتاب هنرستان به نظر من واسه شروع خوب نیست ( قابل ذکر من خودم کاردانی الکترونیک شیراز بودم و علاقه مند قدرت و البته با ماشین داغون { آخه از رو کلهر پاس کردیم! } ، من هم اول dc و ترانس هنرستان خوندم ؛ اما اشکالاتش و بعضی جاها پیچوندن مباحثش طوریه که از چاپمن بیشتر وقت میگیره، در کل اذیت میکنه )
                چاپمن به نظر من واسه شروع بی نظیره ، به زبون ساده چیز های پایه رو گفته . بعد از اون میتونی بسته به نوع نیازت اگه خواستی کتاب دیگه ای هم بخونی
                (راستی یه واسه ترانس از کتاب آقای دکتر عابدی خیلی خوشم اومد ، مبحث بندی خوشگل و بیان ساده )
                بهر صورت موفق باشی
                ساحل افتاده گفت : « گر چه بسی زیستم
                هیچ نه معلوم شد، آه که من کیستم. »

موج ز خود رفته ای، تیز خرامید و گفت :
                « هستم اگر می روم، گر نروم نیستم »

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X