ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 7 از 7 نخست 1234567
نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    2012/01/04
    101
    2

پاسخ : آموزش برنامه نويسي اندرويد

نقل قول نوشته اصلی توسط کاش کاشکي
    جناب محمد من تو اين چند وقته خيلي دنبال فيلم آموزشي خوب گشتم که بخرم پيدا نکردم
    اگه شما يه لطفي بکنيد آموزش هائي که ميخايد بديد به صورت فيلم در بيارد من خريدارم
    اصلا بزاريد توي همين سايت برا فروش .
    آموزش ويديويي ميخايد چيکار ؟ :smile:
    نگران نباشيد از رو نوشته جلو بريد. اولش ممکنه يه سري مشکلات پيش بياد. اونارو متونيد تو اينترنت بگرديد ان شاءالله حتما جوابش رو پيدا ميکنيد. منابع متني خيلي زياد هست. يه کمي انگليسي بلد باشيد ميتونيد مطالعشون کند. :read:
    غفلت از يار, گرفتار شدن هم داد
    از شما دور شدن, زار شدن هم دارد
    هرکه از چشم بي افتاد, محلش ندهند
    عبد آلوده شدن, خوار شدن هم دارد
    عيب از ماست, که هر سال نمي بينيمت چشم بيمار شده, تار شدن هم دارد ...
    2007/08/02
    1,297
    786

آقا يه سوال
    برنامه نويسي با android stdio چ فرقي با Ecilips داره .
    با کدوم کار کنيم بهتره ؟؟؟؟
    بر دوستان رفته چه افسوس میخوری
    ما هم مگر جواز اقامت گرفته ایم
    2011/02/03
    172
    9

سلام

Eclipse که خودش فقط يک IDE هست . در اصل منظور شما همون ADT Bundle هست که يک Plugin روي Eclipse هست. اصلي ترين مشکلي که Developer ها با ADT Bundle داشتن همون Emulator اش هست که بعضي از API ها و سخت افزار ها روش به درستي کار نميکنن. يکي ديگه از مشکلاتي که من هم خودم تجربش رو دارم اين هست که توي محيط Emulator اگر هنگ کنه هيچ راهي جز restart کردن Eclispe نداري. با اين حال هنوز از محبوب ترين محيط هاي کار براي Android هست. يک مشکل ديگه هم که ADT Bundle داره توي Layout ها هست. واقعا بعضي وقتها خيلي خنگ عمل ميکنه. من خودم بشخصه چند بار دهنم سر همين Layout ها صاف شد. خيلي ايرادهاي الکي ميگيره که با restart کردن Eclipse يا Clean کردن پروژه خيلي وقتها حل ميشه.
    Android Studioسال پيش (16 May 2013) در کنفرانس Google I/O ارايه شد و هدفش هم برطرف کردن همون نواقصي که گفتم هست. متاسفانه هنوز Community فعالي نداره و فعلا تمرکز ها روي همون ADT Bundle هست. به خاطر همين هست که هنوز باگ داره. البته من 6 ماه پيش باهاش کار ميکردم شايد الان خيلي بهتر شده باشه.

از لحاظ کد نويسي فرق آنچناني وجود نداره و هر دو تا با Java کار ميکنن. من خودم فعلا همون ADT Bundle رو پيشنهاد ميکنم.
    2013/06/21
    مشهد
    115
    0

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز بویژه جناب mohammadali1375 عزیز که این تاپیک ارزشمندو ایجاد کردن
    من دیروز اینجارو دیدم
    (عزیز اگه 1375 تاریخ تولدته که ایول داری خدا شاهده با این سن کم این همه اطلاعات داری :mrgreen: من هم سن پدرتم :mrgreen: )
    اگه امکان داشته باشه یه بخشیو بصورت جدی اختصاص بدین به ساخت پروژه های GUI چون فک میکنم خیلی خیلی محبوب باشه و واقعا هم کاربردی ...
    مثلا اینکه چجوری از کلیدها، دکمه های شیک و دیزاین شده استفاده کنیم. یه پارامتریو بصورت گرافیکی ( توسط Gage ) مشاهده و دنبال کینم ویا با Volume یه پارامتریو کم و زیاد کنیم . یا تصویر زمینه ی زیبا و کاربر پسند طراحی کنم و قرار بدیم داخل نرم افزارمون
    فک میکنم عمده محبوبیت نرم افزار های اندروید همین قسمت GUI اونها و تعامل گرافیکی ساده و لذت بخش توسط کاربر انسانی و ماشین باشه.
    واقعا تا همینجاشم ازت شخصا سپاس گذارم موفق باشی
    یاعلی
    2009/08/26
    282
    12

سلام
    از من گزینه target فعال نمیشه
    چرا؟!!!
    ♥♥....((الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ))....♥♥
صفحه 7 از 7 نخست 1234567
نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65