اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر کامل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر کامل

سلام
    یک پروگرامر میخواهم که هم ای سی های معمولی وهم ای سی سطحی را بشود پروگرامر کرد
    پیشنهاد شما چی هست
    ممنون

پاسخ : پروگرامر کامل

پروگرمر میکرو 8 بیتی خوب میخوای MKll بگیر:
    http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/2727-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D9%86%D8%A7%D 9%84-atmel-avrisp-mkii-.html

دیدگاه

ممنون
      این پروگرامر ای سی های سطحی را پروگرام میکند؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط navard
        ممنون
        بله میکروهای smd رو هم پروگرم میکنه(تمامی سری های ATMEGA-ATXMEGA-ATTINY ).

دیدگاه

نوشته اصلی توسط navard
          ممنون
          شما می تونید با همین پرو گرم های ساده مثل:
          http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/489-multi-avr-programmer.html
          هم اینکار رو انجام برین و نیاز به این همه خرج هم نداشته باشین.درضمن میکرو یا آیسی های smd فقط از طریق ارتباط isp قابل پروگرم شدن هستن و شما هیچ وقت نمی تونید مثلا اون ها رو روی zif سوکت بذارید.اینجا یک نکته میمونه که اگه کارتون خیلی حساسه همون گرون رو بگیرید وگرنه من خودم از اون مولتی پروگرمر ها دارم خیلی هم ازش راضیم.هر مدل avr هم ازجمله atmega , attini , atxmega و همه نوع avr رو ساپرت میکنه .حالا تصمیم با خودتون.
          این بود خاطرات یک پسر جوان
          مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
          [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : پروگرامر کامل

نوشته اصلی توسط محمد جواد شفیعی
            http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B1%D 9%87%D8%A7/489-multi-avr-programmer.html
            هم اینکار رو انجام برین و نیاز به این همه خرج هم نداشته باشین.درضمن میکرو یا آیسی های smd فقط از طریق ارتباط isp قابل پروگرم شدن هستن و شما هیچ وقت نمی تونید مثلا اون ها رو روی zif سوکت بذارید.اینجا یک نکته میمونه که اگه کارتون خیلی حساسه همون گرون رو بگیرید وگرنه من خودم از اون مولتی پروگرمر ها دارم خیلی هم ازش راضیم.هر مدل avr هم ازجمله atmega , attini , atxmega و همه نوع avr رو ساپرت میکنه .حالا تصمیم با خودتون.
            سلام
            xmega هم ساپورت میکنه؟؟؟؟
            مگه میشه با 30000 تومن xmega پروگرام کرد؟!؟ :redface: :icon_razz:
            در ضمن من تمام توضیحات محصول رو خوندم ، حتی اسم xmega هم نیاورده بود. oo:
            ===================================
            من به استارتر این تاپیک پیشنهاد میکنم mk2 اوریجینال بخرند
            اینجا درمورد مزیت های این پروگرامر توضیح دادم
            1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
            من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
            !Electronic On! Programming On
            هوشمندانه سوال بپرسیم!
            http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
              سلام
              xmega هم ساپورت میکنه؟؟؟؟
              مگه میشه با 30000 تومن xmega پروگرام کرد؟!؟ :redface: :icon_razz:
              در ضمن من تمام توضیحات محصول رو خوندم ، حتی اسم xmega هم نیاورده بود. oo:
              ===================================
              من به استارتر این تاپیک پیشنهاد میکنم mk2 اوریجینال بخرند
              اینجا درمورد مزیت های این پروگرامر توضیح دادم
              با یه کم تحقیق .
              آقا تسلیم
              مشخصات : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.msg638969#msg638969

هیچ وقت از یادگیری نترس
              [move] :agree: :biggrin: :sad: :rolleyes:[/move]

دیدگاه

سلام.اولا آدم رو حرف بزرگ ترش حرف نمیزنه =)) =))
                دوما شما قشنگ نخوندی دیگه:
                این پروگرامر علاوه بر استفاده از تکنولوژی USB جهت اتصال به رایانه دارای امکانات و ویژگی های دیگری بوده که می تواند محدوده وسیعی از احتیاجات شما را برآورده سازد . امکان تست LCD ، پروگرام کردن میکرو هایی که فیوز بیت خارجی تنظیم شده اند ، رنج وسیع از میکرو های قابل برنامه ریزی ، هماهنگی با انواع سیتم عامل ها و ..... از امکانات ویژه این پروگرامر است که در ادامه تمامی آنها معرفی می شوند .[list type=decimal]
                [li]
                • [li]هماهنگی با پورت های USB2.0 و USB1.1[/li]
                  [li]بدون نیاز به تغذیه خارجی[/li]
                  [li]مجهز به کانکتور ISP خروجی[/li]
                  [li]پروگرام کردن تمام میکروها فقط از طریق یک ZIF سوکت[/li]
                  [li]مولد پالس ساعت جهت بازیابی میکروهایی که فیوز بیت آنها به اشتباه تغییر داده شده است .[/li]
                  [li]سازگاری با سیستم عامل های (Linux / Mac OS X / Windows)[/li]
                  [li]پشتیبانی از تمامی میکروکنترلرهای خانواده AVR[/li]
                  [li]پشتیبانی از حافظه های سریال سری 24Cxx[/li]
                  [li]توانایی تست LCD های کاراکتری[/li]
                  [li]استفاده از سوکت ZIF برای پروگرام کردن ، جهت جلوگیری از صدمه رسیدن به تراشه[/li]
                  [li]DVD شامل نرم افزارهای مورد نیاز به همراه تمامی دیتاشیت تمامی میکرو ها[/li]
                  [li]دارای 12 ماه گارانتی[/li]
                [/li][/list]همچنین به همراه محصول یک DVD شامل آخرین نسخه از نرم افزارهای موجود جهت طراحی ، آنالیز و پروگرام کردن میکروکنترلرها و همچنین فیلم های آموزشی جهت نصب پروگرامر و نحوه استفاده از پروگرامر و یک بانک عظیم اطلاعاتی (AVR Technical Library) که شامل تمامی دیتاشیت میکرو های موجود در بازار ارائه گشته است.

این دقیقا متن توی سایته

افتــاد؟! :NO: ()
                هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

با دروود

اول نخواستم جواب بدم ولی وقتی دیدم تاپیک به سمت انحراف میره پشیمون شدم.

نوشته اصلی توسط navard
                  سلام
                  یک پروگرامر میخواهم که هم ای سی های معمولی وهم ای سی سطحی را بشود پروگرامر کرد
                  پیشنهاد شما چی هست
                  ممنون
                  مولتی ای وی ار پروگرامر شرکت واقعا حرف نداره و میکروکنترلرهای AVR به غیر از خانواده ایکس مگا رو ساپورت می کنه و با قطعات نصب سطحی هم هیچ مشکلی نداره.
                  در ضمن پروگرامر کامل رو نیاز شما تعریف می کنه و همچنین اصطلاحی به نظرم اشتباس.

موفق باشید
                  چرا ناراحتی پاتریک!
                  + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
                  - از دیدنش ناراحت شدی؟
                  + نه
                  پس چی ناراحتت کرده
                  + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
                  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
                  ------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  محصولات

دیدگاه

این سایت ساخت یه پروگرامر رو آموزش داده که باهاش میشه میکروهای STM32, STM8, AVR, MSP430, LM3S, AT91SAM3 رو پروگرام کرد
                    bovs.org/post/76/%D0%A3%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D 0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0 %B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%8 0+Versaloon.+STM32,+STM8,+AVR,+MSP430+%D0%B8+%D0%B C%D0%BE%D0%B3%D0%BE+%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE %D0%B5.+%D0%A1%D1%85%D0%B5%D0%BC%D0%B0+%D0%B8+%D0% BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0+%D0%B2+Eagle

دیدگاه

من یه پروگرامر جمشاد دارم که یه سوکت isp هم داره یعنی با این میشه سری xmega رو هم پروگرام کرد ؟ چطوری ؟
                      من نمىآ‌توانم فرضیه «بىآ‌اخلاقى انسان» را بپذیرم، و من اخلاق را منحصرا امرى انسانى و متعلق به انسان مىآ‌دانم که هیچ نوع قدرت مافوق انسانى در پشت آن وجود ندارد
                      آلبرت اینشتین
                      منبع: http://fa.wikiquote.org

دیدگاه

نوشته اصلی توسط silicon0
                        من یه پروگرامر جمشاد دارم که یه سوکت isp هم داره یعنی با این میشه سری xmega رو هم پروگرام کرد ؟ چطوری ؟
                        با مولتی نمیشه با جمشاد هم نمیشه چون از PDI پشتیبانی نمیکنند (فقط ISP دارن، PDI هم که برای XMEGA هستش.)
                        هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

سلام
                          مولتی پروگرامر هایی که در فروشگاه هستن با فیوز بیت ها مشکل دارن؟
                          یه جا نوشته مولد پالس داره بعد تو توضیحاتش نوشته باید کلاک براش گذاشت؟!
                          امکان تست LCD ، پروگرام کردن میکرو هایی که فیوز بیت خارجی تنظیم شده اند .
                          هنگام پروگرام کردن میکرو خطای Chip Enable Program Error داده میشود.
                          در انتخاب کریستال داخلی یا خارجی خود دقت نمایید. در صورتی که کریستال خارجی را برای پروگرام کردن میکروی خود انتخاب نموده اید، می بایست یک کریستال بر روی پین هدر مادگی در کنار زیف سوکت با نام EX-XTAL قرار داده تا میکرو بتواند با پالس خارجی خود را تأمین نماید. شما ملزم به استفاده از کریستالی دقیق به اندازه کریستال مورد استفاده در برنامه خود نبوده و با گذاشتن هر کریستالی می توانید میکروی خود را پروگرام نمایید. لازم به ذکر است در صورتی که کریستال ساعت و یا تولید کننده پالس RC را انتخاب نمایید، می بایست دقیقاً از همان مقدار و قطعه مورد نظر استفاده نمایید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X