اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا مقاومت 40کیلو سایز 402 وجود دارد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا مقاومت 40کیلو سایز 402 وجود دارد؟

سلام

میخواستم بدونم آیا مقاومت 40کیلو سایز 402 وجود دارد؟ منظورم وجود خارجی دار؟ کجا میشه تهیه کرد داخل خارج ..؟

با تشکر

پاسخ : آیا مقاومت 40کیلو سایز 402 وجود دارد؟

نوشته اصلی توسط amin_eshgh
    سلام

میخواستم بدونم آیا مقاومت 40کیلو سایز 402 وجود دارد؟ منظورم وجود خارجی دار؟ کجا میشه تهیه کرد داخل خارج ..؟

با تشکر
    تو سایتای فروش قطعه دنبالش بگردید اگه پیدا نشد یا باید از مقاومت سایز رایج استفاده کنید یا بگید وارد کنن براتون
    عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

سلام و با تشکر از پاسختون

منظورتون چیه که از مقاومت سایز رایج استفاده کنم وقتی مثلا روی یه برد یه مقاومت smd با سایز خاص لحیم شده مگه میشه سایز دیگه جاش لحیم کرد ؟

دیدگاه

سلام و با تشکر از پاسختون

منظورتون چیه که از مقاومت سایز رایج استفاده کنم وقتی مثلا روی یه برد یه مقاومت smd با سایز خاص لحیم شده مگه میشه سایز دیگه جاش لحیم کرد ؟
        اها من فک کردم بردو خودتون طراحی میکنید
        در این صورت از سایتای فروش قطعه پیگیر شید اگه نبود بگید مهندس بلورچیان (مدیر سایت) واستون اگه شد وارد کنه
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

اولا که بگردید دوما که سفارش بدین همونطور که دوستمون گفتن
          در آخر
          مثلا دو تا 603 بیست کیلو رو اونجا سرپایی (عمودی) لحیم کنید بصورت سری
          نه یه کم از سولدر روی برد رو بتراشین تا بشه یه 603 جا داد بالاخره باید یه جور با داشته ها بسازی دیگه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X