اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش نرم افزار intools

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش نرم افزار intools

سلام به همگی
    کسی در رابطه با این نرم افزار (intools) اطلاعاتی داره (البته بصورت فایل آموزشی)؟
    خیلی وقت ندارم اگر لینک اموزشی اون یا cd آموزشی سراغ دارید برام بذارید.
    پاسخ : آموزش نرم افزار intools

سلام
    من هم این نرم افزار را می خواهم . لینک دانلودش را دارید ؟ نیاز فوری دارم .

دیدگاه

سلام
      یعنی هیچکسی نیست کمکمون کنه؟آخه یه سایتی یه جزوه ی آموزشی یعنی کسی ازintools سر در نمیاره؟؟؟ :angry:

دیدگاه

خب این برنامه چیکار میکنه؟ :question:
        یه توضیح بده،شاید بشه کمک کرد! :nice:
        زندگي يعني لذت ياد گرفتن و ياد دادن

دیدگاه

سلام
          Intools یک نرم افزار بسیار قوی و کامل برای طراحی پروژه های بزرگ ابزار دقیق و ارتباط این واحد با واحدهای دیگه هست. این نرم افزار ساخت یک شرکت آلمانی هست و نرم افزار گرانی محسوب می شود و در ایران خرید آن با هزینه های زیادی همراه است. با این نرم افزار می توان تمام مدارک ابزار دقیقی مربوط به یک پروژه را ایجاد کرد و برای تمام افراد سطح دسترسی و یوزر و پاسورد ایجاد کرد. این نرم افزار حتما باید همراه با یک نرم افزار بانک اطلاعاتی مانند SQL Server نصب شود و نصب آن هم نکته زیاد دارد.
          البته در ایران هم تعداد افراد کمی به این نرم افزار تسلط دارند.
          اگر سوالات بیشتری داشتی بپرس...

دیدگاه

سلام.من به دنبال یک مرجع فارسی برای آموزش intools هستم . آیا مرجعی فارسی وجود داره . لطفا راهنماییم کنید .

دیدگاه

ازدوستان کسی نمیتونه کمک کنه...من منتظر جوابم...لطفا راهنمایی کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ekeelc
                ازدوستان کسی نمیتونه کمک کنه...من منتظر جوابم...لطفا راهنمایی کنید .
                سلام.
                من تا حالا فقط یکی دو جا دیدم این نرم افزار بسیار قدرتمند رو بلد باشن یا یاد بدن و کمتر در ایران استفاده میشه.اما آموزشگاه نوین پارسیان چند سال پیش این نرم افزار رو آموزش میداد اونم توسط استادی که اصلا کارش در صنایع هست و البته معمولا اساتیدش ارشد و دکترا دارن ولی بدیش اینه که مثل مجتمع فنی تهران خیلی قیمتهای مسخره و گزافی طلب میکنه و اگر واقعا احتیاج دارید برید اونجا.اون موقع که من اطلاع دارم 350000 برای آموزش 30ساعته بود.(سال 1388)در ضمن کتاب یا منبع هم براش ندیدم تا حالا.
                پ ن: کسی بلد باشه هم بهتون بعید میدونم یاد بده کلا انگار میخوان انحصاری باشه.این برداشت من هست که شاید اشتباه باشه.
                www.*****parsian.ir
                88822225
                1- خیابان مطهری خیابان جم
                2- میدان فاطمی خیابان یکم.
                جانم به فدای ائمه اطهار
                می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

دوست من در ضمن بهتره قبل از انجام کار و پرداخت پول و ... حتما راجع به شبکه های کامپیوتری و بانکهای اطلاعاتی (SQL Server) اطلاعات در حد حداقل متوسطی داشته باشید،حداقل!! در ضمن لازمه بلد باشید نقشه های PFD و P&ID رو هم بخونید و با استاندارد ISA آشنا باشید.چون کسی میره سراغ این نرم افزار که واقعا حرفه ای باشه و بهتره خودتون رو فریب ندین و اگر یاد میگیرین واقعا متخصص باشید و بتونید نیازها رو برآورده کنید.اینها در عسلویه هم آموزشگاه دارن و اگر در کار مرتبط باشید بهتره به اونجاها فکر کنید.
                  درباره PFD,P&ID من قبلا آموزشهایی گذاشتم که بهتره با جستجو در همین سایت پیدا کنید.اگر نبود هم بگید که بذارم
                  موفق باشید
                  جانم به فدای ائمه اطهار
                  می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

آموزش نصب و راه اندازی نرم افزار smartplant instrumentation intools به صورت کاملاً تصویری (فایل PDF) در این آدرس موجود هست.

می تونید به رایگان دریافت کنید.

www.engsoft.ir

www.engsoft.ir

دیدگاه

http://icesi.ir/eshop/products.php?131&cPath=10_46

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X