اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازشناسی اسناد تایپی فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بازشناسی اسناد تایپی فارسی

سلام
    من برای پایان نامه م که بازشناسی اسناد تایپی فارسی هست احتیاج به استخراج ویژگی هایی نظیر upper/lower word profiles و ... هستم، رفرنسی هست که این ویژگی هارو با جزئیات توضیح داده باشه که بتونم کدشو با متلب بنویسم؟ کسی از دوستان راجع به این موضوع کار کرده که راهنمایی بگیرم ازتون؟
    برای دیتابیس هم به کاراکتر یا همون حروف تایپی فارسی احتیاج دام، خودم یه دیتابیس تهیه کردم اما خیلی محدود هست. :sad: میخواستم ببینم دیتابیس حروف تایپی فارسی با فونت و سایز مختلف آیا هست و از کجا میتونم بگیرم؟
    ممنون @};-
    ====================
    هر موفیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی ست...که مورد توجه و ستایش افراد دیگر قرار نگرفته اند...
    =====================

پاسخ : بازشناسی اسناد تایپی فارسی

سلام ..

در ایـن تاپیک بسیار خوب میتونید تعدادی دیتابیس مرتبط با کارتون رو پیدا کنید .. شاید بتونن کمکتون کنن .. در مورد ویژگی ها هم چند مقاله در این زمینه هستن که میتونین اونها رو توی اینترنت جستجو کنید .. الآن اسامی دقیقشون خاطرم نیست، امــا مطمئن هستم که در این زمینه مطالب و مقاله های خوبی وجود داره که میتونین بررسیشون کنید .. برای دیتابیس، امــا از تاپیک بالا غافل نشین .. با تشکر از #هـادی .. موفق باشید ..
    دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

پاسخ : بازشناسی اسناد تایپی فارسی

ممنون از پاسختون، درسته برای استخراج ویژگی مقاله زیاد وجود داره اما میخواستم اگر کسی قبلا این کار رو کرده مقاله ای که با جزئیات بیشتری الگوریتم هارو توضیح داده اون مقاله رو معرفی کنه..ممنون میشم.
      این تاپیکی که لطف کردید معرفی کردید مربوط به اسامی شهرهای ایران هست یعنی کلمه، اما من تصویر حروف فارسی رو میخوام که با فونت و سایزهای مختلف نوشته شده باشه...
      ====================
      هر موفیت بزرگی نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی ست...که مورد توجه و ستایش افراد دیگر قرار نگرفته اند...
      =====================

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X