اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع کار با پروتکل USB در میکروکنترلر LPC1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شروع کار با پروتکل USB در میکروکنترلر LPC1768

سلام.
    چند وقت بود که میخواستم نحوه کار با پروتکل USB در میکروکنترلر LPC1768 رو یاد بگیرم. برای همین به سراغ دیتاشیت LPC1768 رفتم و متوجه شدم که ابتدا باید پروتکل USB رو یاد بگیرم و بعدش برم سراغ دیتاشیت. بنابراین از اینترنت مقالات زیادی رو دانلود کردم و شروع کردم به مطالعه اونها. یک مقداری از مفاهیم و تعاریف و نحوه کار رو هم یاد گرفتم. ولی این پروتکل خیلی پیچیده هستش و درک همه خصوصیات اون خیلی سخته.
    میخواستم ببینم کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که چه جوری باید این پروتکل رو یاد بگیرم و چه چیزهایی مفید هست برای مطالعه و آیا ساده تری برای یادگیری وجود داره یا نه.

پاسخ : شروع کار با پروتکل USB در میکروکنترلر LPC1768

سلام
    گاهی مواقع برای راه اندازی و استفاده نیازی نیست بدونیم این پروتکل چطوره کار می کنه. فقط راه اندازی می کنیم و استفاده می کنیم و کاری که می خواهیم را باهاش انجام میدهیم . بعد خواستیم وارد جزییات تئوری می شویم ...
    فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
    فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
    فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

همین نحوه راه اندازی و استفاده کردن از usb چطوره ؟
      این قسمتشه که آدمه گیج می کنه !!
      ---------
      .
      .
      ...........

دیدگاه

با سلام
        بهترین جا برای شروع خود مثال کیل هست
        اون رو به عنوان نقطه شروع در نظر بگیر و در حال یاد گیری این کد خود به خود تا حد خوبی با نحوه کارشم اشنا میشی
        The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is his last day on earth.

دیدگاه

کیل چنتا سمپل داره خوب هستن میتونی ازشون استفاده کنی...
          اینم آدرسشون
          C:\Keil\ARM\Boards\Keil\MCB1700
          از مثال های USB شاید چیزی دستگیرت بشه. مدار وصل کردن USB به LPC هم میتونی از شماتیک برد آموزشی ECA یا کویر استفاده کنی قسمت اتصالات USB به کارت میاد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X