اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با ماژول اثر انگشت Fp20

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با ماژول اثر انگشت Fp20

سلام دوستان.
    من میخواستم با keil ماژول اثر انگشت fp20 راه بندازم کسی اگه مطلبی داره که منو کمک کنه ممنون میشم ازش. :smile:

پاسخ : کار با ماژول اثر انگشت Fp20

شما ابتدا سعی کن با ارسال این کد
    55AA24010200010000000000000000000000000000002701
    به ماژول ال ایی دی هاش رو روشن کنی در صورت موفقیت بگو تا وارد مراحل بعد بشیم

دیدگاه

سلام دوست عزیز

بنده با خود دموی برنامه ال ای دی رو روشن میکنم اما با برنامه Termit وقتی کد شما رو ارسال میکنم روشن نمیشه

کد شما صحیح هستش چون این کد رو خود برنامه میده با چه برنامه ای این کد شما رو بفرستم و تست کنم

باتشکر

دیدگاه

دوستان تاپیک رو رها کردید؟؟؟؟؟
        :cry: :cry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeid_k67
          سلام دوست عزیز

بنده با خود دموی برنامه ال ای دی رو روشن میکنم اما با برنامه Termit وقتی کد شما رو ارسال میکنم روشن نمیشه

کد شما صحیح هستش چون این کد رو خود برنامه میده با چه برنامه ای این کد شما رو بفرستم و تست کنم

باتشکر
          سلام
          شما این کد رو باید تبدیل به کد اسکی بکنین
          دو رقم دو رقم جدا کنین و تبدیل کنین به بایت به ازای هر دو رقم یک بایت بین 0 تا 255 خواهین داشت
          بعد مجموع این بایت ها رو بچسبونین به هم و یه رشته کاراکتری بدست میاد که باید برای ماژول ارسال بشه
          ماژول خوبیه من راه اندازی کردم و برای یه اداره نصب کردم داره بخوبی کار میکنه

دیدگاه

دوستان لطفا لینک نرم افزار دموی fp20 برای ویندوز رو بزارید من هر چی گشتم پیداش نکردم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X